Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: [E32] 735i z 94

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki

    [E32] 735i z 94

    http://allegro.pl/item683523723_bmw_..._sprzedam.html

    Zastanawiałem się nad tym, ale chyba widzę tam gaz II.generacji + automat... skrzynie się przełoży, ale czy w 94 były produkowane R6?

    Druga sprawa: jeżeli tak to czy BMW z R6 z 94 jest wymiarami do BMW z V8? Mam na myśli szerokość, wysokość itp.
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  2. #2
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    94? chyba rejestrowany jako skladak.. no chyba ze sobie kierownice przelozyl ze starszego modelu :) R6 byly robione do 1991r..

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    111
    BMW
    e32
    Skąd
    olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    94? chyba rejestrowany jako skladak.. no chyba ze sobie kierownice przelozyl ze starszego modelu :) R6 byly robione do 1991r..
    patrzyłem ostatnio na mobile i bylo sporo r6 z koku 93 wiec może wychodziły jeszcze sporadycnie r6

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    mi osobiście nie podobała się buda dla R6 - przynajmniej ta do '91, była wysoka i chudsza w stosunku do budy dla V.ki (np. w odniesieniu do mojej V12 '91). Różnicę widać gołym okiem, ale tylko kiedy pojazdy stoją obok siebie.

    Pokusiłbym się na tą R6 ale pod warunkiem że buda jest wymiarami taka jak przy V.ce - może być i składak, ten egzemplarz nie będzie używany przeze mnie zgodnie z założeniami kolekcjonerskimi :D
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  5. #5
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Wiec wydaje mi sie ze wymiary sa te same:) sprawdz czy blacharka jest zdrowa bo to chyba najważniejsze dla Ciebie i daj znac czy kupiles

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cena troche mówi sama za siebie

    W dodatku rocznik 94? - a w środku stara kiera, u pasażera bez poduchy, ten stożek zamiast normalnego filtra....oklejony taśmą.
    No i niestety gaz zwykły (może być dobra instalacja, ale zawsze ryzyko problemów i nieplanowanych/niechcianych kosztów).

    @ amato - czemu się boisz automatu i chcesz to przekładać?? - to już lepiej znajdx egzemplarz z manualna skrzynią.
    Jak automat pracuje dobrze to spokojnie mozesz sie na niego skusić...chyba że Twój styl jazdy nie odpowiada temu rozwiązaniu.

    A z drugiej strony - oferta...fotki.... a auto na żywo może być zupełnie inne od prezentowanego w ofercie
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    112
    BMW
    E38 4.0 M60, E32 3.0 M60
    Skąd
    Wrocław
    nie przemawia za mna ta e32 - cena adekwatna do stanu - ja za swoja e32 dalem 8tys i jej stan okreslam jako w miare dobry wymagajacy troszke pracy - oczywiscie V8 3.0 (szkoda ze tylko 3.0) bez gazu.

    Co do LPG to wyglada na 2gen - przynajmniej tak reduktor wyglada na podcisnieniowy - ale moge sie mylic - czyli na bank przeplywka z glowy i moc na poziomie 150ps oraz klopoty z benzyna - chcesz tego ?

    kierka w tej 7er wskazuje mi na rocznik na pewno ponizej 92roku.

    pozdro

    EDIT:

    instalacja na bank 2gen - na "srubke" - hmmm... nie chcialbym tego ...

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    @ amato - czemu się boisz automatu i chcesz to przekładać?? - to już lepiej znajdx egzemplarz z manualna skrzynią.
    Jak automat pracuje dobrze to spokojnie mozesz sie na niego skusić...chyba że Twój styl jazdy nie odpowiada temu rozwiązaniu.
    :] nie boję się, tyle że szukam woła roboczego, stąd patrzę za wersją z hakiem i LPG, pociągnąć przyczepkę czy lawetę, to jego zadania. Czasem do sklepu po zakupy etc. Moja 750 jest w automacie... i nie zamieniłbym na manuala chociaż na warsztacie jest już drugi raz odkąd ją mam (właśnie dziś ją lawetą zawiozłem, a mam ją dopiero rok czasu) - wylądowała tam przez moją głupotę...

    Tutaj nawet gdyby to jeszcze cały czas mam w garażu zapasową skrzynię 4HP-22, więc ewentualnego padnięcia w kupionym aucie nie boję się - tyle że do przyczep i lawet lepsza jest ręczna a niżeli automat.

    Tyle że mój wół roboczy musi spełniać pewne wymogi - klima musi być, jak będzie welur to skórę dokupię, LPG nie jest konieczne, tylko żeby nie był za bardzo koneserski bo będę miał wyrzuty sumienia ;)

    Miałem kiedyś 735i z gazem II.gen - na śrubkę właśnie. Umiałem tak to wyregulować i tak o to dbać że przez ten czas jak ją posiadałem nie miałem problemów z tym całym strzelaniem... fakt faktem że jednak wolę na wtrysku lub bez.

    Najbardziej urządzałaby mnie 730 V8 czerwona... ale takich to jak na lekarstwo i pewnie za chwilę skończyło by się skanowaniem VINu i odrestaurowywaniem... a nie po to mi kolejna 7er ;)

    Dlaczego E32 do ciągania przyczep i lawet? Bo chociażby dziś użyłem do tego Peugota 406 w kombiaku i zapomniałem odpiąć lawetę - moja 750 podniosła drania............ nie mówiąc o tym że jazda z 2.tonami na haku nie była najprzyjemniejsza, zwłaszcza przy podjazdach...
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    267
    BMW
    E32 735iA 88'
    Skąd
    Warszawa
    [quote="amato"]mi osobiście nie podobała się buda dla R6 - przynajmniej ta do '91, była wysoka i chudsza w stosunku do budy dla V.ki (np. w odniesieniu do mojej V12 '91). Różnicę widać gołym okiem, ale tylko kiedy pojazdy stoją obok siebie.

    Nadwozie E32 z R6 było takie samo jak z V8 czy V12, optycznie widać różnicę tylko po szerokości nerek co przy V oddaje wrażenie że samochód jest szerszy i niższy. Natomiast co do tej z ogłoszenia to jest jakiś składak, E32 były produkowane do końca tj.94 z R6 ale tylko 730 (M30B35), produkcja 735 skończyła się w 92r.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Szerokość budy od R6, przynajmniej tej mojej 735 z 87 nie była wcale identyczna jak obecnego V12 z 91 - była wyższa i chudsza, było widać gołym okiem, na poprzednim komputerze miałem w zakładach witrynę z tabelą i wymiarami, tam było potwierdzenie że moja R6 z 87 jest węższa i niższa nawet od V8 730... przez to wszystko stąd moje pytania o wymiary ;)
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •