Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: [E32] 735i z 94

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    buda była zawsze taka sama to inna dokładak zderzaka nerki inna maska robia takie wrażenie optyczne ja miałem e-32 735i 88rok olega miał 750 rok 1991 i zero różnic po za tymi subiektywnymi z racji wygladu :)

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Ok, przyznaję... poszperałem w podręczniku z 1992 (strona 123) - przynajmniej do tego okresu, czyli na 100% do 1992 :] mają identyczną szerokość: 1845mm oraz długość 4910mm/L:5024mm tyle że wysokość już jest inna:
    1. 1411 mm dla: 730i(R6), 730i(V8), 740i
    2. 1400 mm dla: 750i, 740iL, 750iL
    ergo ---- 750, 750L, 740L zawsze bardziej z tyłu siedzą :D

    ....czyli byłoby że ta 730iA V8 albo jest w budzie 750 albo ma tylne amorki do roboty... do tego zdjęcia się czepiam:



    Swoją drogą - może ktoś ją znam lub oglądał?
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    267
    BMW
    E32 735iA 88'
    Skąd
    Warszawa
    Muszę powiedzieć że ciekawe spostrzeżenie z tą wysokością jedyne co mi na myśl przychodzi to to że 750 , 750iL , 740iL miały baki paliwa 100l czyli o 10l większe niż w pozostałych wersjach czyli 10kg więcej z tyłu ale to tylko moje spostrzeżenie :)

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    dokładnie to 102 ;) tak mówi podręcznik, chociaż wskazówka wskazuje 100 na maks, ale wątpię żeby do foto zalał go na full :] ja w swoim (750) zwykle utrzymuję poziom 25 litrów i też tak siedzę :D
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    buda e32 jest zawsze taka sama, jedyna roznica to Lang ktory jest dluzszy o te ca.11 cm

    szerokosc i wszystkie parametry budy sa zawsze te same

    Amato nie siej zametu blagam!
    Czarne e32 w benzynie!


  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    buda e32 jest zawsze taka sama, jedyna roznica to Lang ktory jest dluzszy o te ca.11 cm

    szerokosc i wszystkie parametry budy sa zawsze te same

    Amato nie siej zametu blagam!
    Jakiego zamętu...? Nie rozumiem. Pytam ponieważ intryguje mnie to, chcę wiedzieć więc zasięgam porady - po to jest forum. Jeśli moje posty lub pytanie uznajesz za tendencyjne to ignoruj je a nie co rusz to ze mną to z innym wchodzisz na wojenne wersy.

    Nie obrazisz mnie jeśli nie odpowiesz, trola ze mnie też nie rób.

    Wymiary o które pytam i które podałem pobrałem z podręcznika, którego kopie zamieściłem tu http://arahnet.org/bmw/e32/E32_1992_..._optimised.pdf wynika jasno z informacji na stronie 123 że jednak wysokość jest inna.

    Pozwoliłem sobie na odrobinę ironii w przypadku tej czerwonej E32 - jednak zapomniałem że możesz czytać te posty a przecież w Twoim przypadku wolno posługiwać się wyłącznie językiem fachowo-technicznym

    Aktualnie szukam właśnie kolejnej E32, najlepiej czerwonej 730 - więc nie przypadkiem wkleiłem jej fotkę.
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    jesli nie rozumiesz co znaczy "siac zamet" to mniej wiecej to samo co wypisywac bzdury

    NIE PYTALES o wymiary tylko od razu zaprezentowales swoja teze, ktora wygladala tak:


    Cytat Zamieszczone przez amato
    Szerokość budy od R6, przynajmniej tej mojej 735 z 87 nie była wcale identyczna jak obecnego V12 z 91 - była wyższa i chudsza, było widać gołym okiem, na poprzednim komputerze miałem w zakładach witrynę z tabelą i wymiarami, tam było potwierdzenie że moja R6 z 87 jest węższa i niższa nawet od V8 730...
    jest to stek bzdur i zgodnie z tym co sam zauwazyles od tego jest forum zeby wyrazac swoje opinie - co wlasnie czynie

    zadnych osobistych uraz czy moze dziewczecych foszkow albo cokolwiek tego rodzaju prosze sobie z tego nie czynic, ok?
    Czarne e32 w benzynie!


  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    zadnych osobistych uraz czy moze dziewczecych foszkow albo cokolwiek tego rodzaju prosze sobie z tego nie czynic, ok?
    Wtóry raz obrażasz mnie a czepiasz się o moje zapytanie nie tylko w tym temacie, więc nie twierdź że wybucham tak na jedno Twoje stwierdzenie, nie słodź sobie.

    W odniesieniu do..... wymiarów. Faktem niepodważalnym jest że tak napisałem - takie mi się detale zapamiętały, było także kiedyś poruszane na forum że V.ki mają szersze ryjki i ogólnie są szersze - stąd moje skojarzenie.

    Wyraziłem swoją opinię - kto inny skomentował ją że tak nie jest, więc sprawdziłem informację u źródeł - w podręczniku BMW E32.

    Okazało się że nie do końca miałem rację, ale i nie zupełnie byłem w błędzie. Czy w związku z tym miałem dokonać edycji swojego wpisu poprzedzającego prostującą mnie wypowiedź? Wybrałem jednak utworzyć nowy wpis zamiast siać zamęt i potwierdzić informacje prostujące moją wypowiedź - czyt. przyznać się do omyłki, cytując i wspomagając się wspomnianym podręcznikiem.

    Zatem odnosząc się do Twojej propozycji/sugestii - fakt faktem będącej w stylu "wysoki sądzie, przepraszam tego idiotę że nazwałem go idiotą" - informuję że ani osobistych wycieczek czy też damskich foszków czynić sobie z tego nie zamierzam i czynić nie czynię - tylko szarpać się nie dam. W ramach piłeczki zwrotnej napomnę Ciebie jak i Ty napominasz mnie - żebyś zważał na słowa które kierujesz do drugiego.

    Z wyrazami szacunku! Pozdrawiam.
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    w moim rozumieniu sens wypowiadania sie na forum jest w tym zeby pisac sprawdzone rzeczy, a jesli ktos tematu nie ogarnia to przynajmniej sledzic dyskusje i zadawac w miare NIEodrealnione pytania

    co kogo obchodzi ze "takie sie tobie detale zapamietaly?" napisales bzdure i nie w formie pytania co zreszta jest w cytacie powyzej - NIE PYTALES a TWIERDZILES ze twoje auto jest "wezsze i chudsze"

    moze takie rzeczy sa do przelkniecia na forum kulinarnym albo dyskusjach o tym ktore piwo bardziej smakuje pod wieczor ale na forum motoryzacyjnym to razi i smieszy

    moja PROSBA o nie pisanie podobnych nie zwiazanych z rzeczywistoscia rewelacji miala charakter incydentalny, stad prosba o nie podnoszenie lamentu ktory tu wlasnie rozkosznie uczyniles

    miejsca na emocjonalne wybuchy do ktorych sie powyzej przyznajesz tez chyba w necie jest dosc, czemu akurat tu?

    pzdr
    Czarne e32 w benzynie!


  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Czemu ja się Tobie tłumaczę...? Skończ robić ze mnie trola i swoje "incydentalne" insynuacje zachowaj dla siebie. Szacunku nie oczekuję od Ciebie a tylko tyle że wstrzymasz się ze swoją złośliwością.

    Do pisania sprawdzonych informacji jest nie ... forum, a.... ENCYKLOPEDIA

    Aby wspomóc się w tych rozważaniach kolejny raz odwołam się do źródeł
    FORUM ---- http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne
    ENCYKLOPEDIA ---- http://pl.wikipedia.org/wiki/Encyklopedia

    PS. Co do chudsze i wyższe - to stwierdzenie moje było odwrotne względem mojego auta.
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •