Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: [opony] ZAPASOWKI z 7er

  1. #1
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,118
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask

    [opony] ZAPASOWKI z 7er

    Oczywiscie wiekszosc z nas ma zapasowki coniektorzy na nich calkiem nowe (nieuzywane) lub prawie nowe opony... :]
    Niestety wg obowiazujacych w PL przepisow na osi musza byc takie same opony wiec mysle ze mozna by poprzez nasze forum pobawic sie w kompletowanie par :)
    a ze nasze grono jest juz dosc duze takze kilku/kilkunastu uzytkownikom powinno udac sie znalezc ta "druga polowke" ;D sposrod kol zapasowych innych forumowiczow na zasadzie kupna/wymiany/barteru itp... ;)

    Takze prosba aby w tym temacie wpisywac rozmiar, marke opony i stan opony z zapasu.

    Przykladowo moja zapasowka:

    215/65 R16 Pirelli P4000 100% bieznika (nowa)

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Pomysł dobry ,ale jak ja znajde u kogoś 20 cali na zapasie ..... ;D

  3. #3
    Pomysł może i dobry,pod warunkiem że wszystkie 5 kół ma ten sam bieznik,a jeśli na przodzie masz jeden komplet a na tyle drugi inny komplet to i tak zapas do którejś pary nie będzie pasował :P tak więc zapas traktuje jak zapas ;)

  4. #4
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,118
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Nie chodzi mi o komentarze tylko o konkrety- tj dane opony z zapasu (oczywiscie od kogos kto chce sprzedac/wymienic/doparowac opone ktora ma)

    @Kommando - w oryginale na zapasie wystepuja TYLKO opony przednie, przykladowo w E38 JESLI na zapasie jest 18tka to zawsze 235/50 R18 wiec tylem nie musisz sie przejmowac :]
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  5. #5
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez komando
    Pomysł może i dobry,pod warunkiem że wszystkie 5 kół ma ten sam bieznik,a jeśli na przodzie masz jeden komplet a na tyle drugi inny komplet to i tak zapas do którejś pary nie będzie pasował :P tak więc zapas traktuje jak zapas ;)
    Dokładnie :) widzę, że znowu znaleźliście jakiś chory polski przepis. Niech to powiedzą kolesiom co mają małą dojazdówkę ;D po za tym jak by mi policjant kazał pokazać zapasówkę to kazałbym mu samemu wszystko powyciągać z bagażnika i poukładać to z powrotem :) mam calutki bagażnik zawalony taką masą klamotów, że zanim bym się wypakował to smerfy by ucięły solidną drzemkę ;D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #6
    Vip Vip Awatar co arti
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    251
    BMW
    750 il
    Skąd
    Włocławek
    siema gwardia! ja też mam pirelli tylko że moja jest używana 215/65r16 p4000 6mm jak boss byś chciał to jest na sprzedanie .Jak koledzy chcecie to mam pre set pojedynek możecie sobie poparować oponki jak akurat bedą takie ,Pozdrawiam!
    B-ędziesz M-iał W-szystkie

  7. #7
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,118
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez co arti
    siema gwardia! ja też mam pirelli tylko że moja jest używana 215/65r16 p4000 6mm jak boss byś chciał to jest na sprzedanie .Jak koledzy chcecie to mam pre set pojedynek możecie sobie poparować oponki jak akurat bedą takie ,Pozdrawiam!
    Taka 5-6mm mam tez ale kompletowac takie sie niezbyt oplaca- jak juz to nowa.

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Ale co ma właściwie na celu Twoja akcja?

    Ja ci padnie guma to chcesz mieć 2 zapasy aby wymienić oba koła na osi? - dobrze rozumiem?

    Przecież zapas to zapas - gliniarze nie daja mandatu za to że masz pecha i Ci koło padło. W końcu jedziesz do wulkanizatora łatać opone albo kupić nowe.
    Chyba że chcesz przekompletować opony by co niektórzy nie musieli kupować nowych tylko z zapasów zrobić zestawy użytkowe...
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  9. #9
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,118
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    Ale co ma właściwie na celu Twoja akcja?

    Chyba że chcesz przekompletować opony by co niektórzy nie musieli kupować nowych tylko z zapasów zrobić zestawy użytkowe...
    No wlasnie ostatnim zdaniem odpowiedziales sobie na swoje pytanie :]
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  10. #10
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Ok ale przecież wszyscy wiedzą, że takie opony się nie nadają do codziennego użytkowania mimo, że są nowe. Niektóre nie były wyciągane z aut nigdy i leżą w bagażniku nieruszane od 10 lat i lepiej
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •