Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: e32 wawa dzis ogladam(oglądałem)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    4

    e32 wawa dzis ogladam(oglądałem)

    http://moto.allegro.pl/item685196234...ncja_wawa.html

    Witajcie znalazlem cos takiego. Jade dzis ogladac, moze znacie ta bunie? albo ktos chetny sie ze mna przejechac obejzec?

    edit:
    auto widziałem, niekupilem, niejest zle, ale tez nieidealne, info na prv

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    BMW
    ex e32,e38,e65,obecnie e38 M Sport
    Skąd
    Gdańsk
    Auto na zdjeciach ładnie się prezentuje

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    358
    BMW
    ex e38 750 [m73n] 2000r.
    Skąd
    Hessen/DE
    A mi się nie widzi to auto. Trochę, moim zdaniem, felgi rodem z Bronxu. Środek też taki nijaki. Za 1/2 tej ceny to można by pomyśleć. "Kolekcjonerski" - gdy czytam takie bzdury na głos to mój pies tarza się ze śmiechu po podłodze.
    Pozdrawiam.
    monster_pl

  4. #4
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    nogi najlepsze, auto ładne ale bez przesady, radio rodem ze wsi ...
    będziesz napewno widoczny na ulicy ...
    Pewność na każdym kilometrze ...

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    29
    ciut faktycznie drogie ale ładne :D

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    760
    BMW
    750Li E66
    Skąd
    G-dz
    Kolego napisz co dolega autku, a co za nim przemawia, przecież tu nikt nie ma nic do ukrycia przed innymi :P

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Się kurde czepiacie...

    Skoro auto jest jak na fotkach, to pogratulować.
    Mi sie bardzo podoba ..acz z uwagami - to radiu tam nie pasuje (troche nie trafione - nie pasuje do wnętrza), ach te felgi...piękne, ale nie do tego auta.

    A auto "kolekcjonerskie"... ...kurde, ale co to jest, przedwojenna furmanka, by tak to tytułować?
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    112
    BMW
    E38 4.0 M60, E32 3.0 M60
    Skąd
    Wrocław
    z ceną troche przesadzil - chyba przez te felgi. wnetrze ladne - nawet foteliki "sportowe" i na plus szyby podwojne, szkoda ze brak ASC i szkoda ze manual :D. mozna obejzec ja ale cena IMHO o conajmniej 2tys zbyt duza.

    hehehe bawia mnie teksty "koneserskie" :D :D

    ładna - ale trzeba byc czarnym zeby jezdzic takim autem na takich felgach :D

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    4
    no dobra...

    auto bylo sciagane z wloch w polsce 2gi wlasciciel, zapalony milosnik bmw, lecz nieprzeszkadza mu ze lakier nieoryginalny, ze tu czegos brakuje itp :?

    ogolnie auto trzyma sie kupy, niebyło cięte, niebyło poważnie uderzone jest w jednym kawałku, z przodu coś niehalo, niepodobał mi się jeden kielich, gdzie trochę rdza wyszła. Auto cale polakierowane, miejscami bardzo niestarannie, rdzy niema, ogolnie podniszczony, tu drapniety, tam pęknięta lampa, pęknięta przednia szyba.

    Skóra zaniedbana, zacina się stacyjka, niemogłem się doszukać kontrolki od poduch :/ (gdzie ona jest? )

    Silnik jakoś leniwie odpalił.

    Sprzedawca, szczery, niestarał się nic ukrywać, nieopowiadał bajek, niewciskał kitu.

    Myślę, że felgi to dobry wabik, spodziewałem się nieco lepszego stanu jak za te pieniądze, myślę, że szybko się sprzeda, choć ja szukam dalej....

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    112
    BMW
    E38 4.0 M60, E32 3.0 M60
    Skąd
    Wrocław
    ja jak kupowalem swoja e32 to nie wiedzialem czego sie spodziewac - w zasadzie u mnie lakier widac ze byl gdzieniegdzie kladziony na nowo (maska, lewy blotnik i cieniowane na drzwi) - niestarannie spolerowany - ale buda jest prosta , podluznice, kielichy i wsio okej - zaryzykowalem i kupilem - po dokladniejszych ogledzinach jest dobrze - teraz bede dopracowywal lakier (albo od nowa albo fest polerka) - ciezko teraz o e32 w idealnym stanie :/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •