Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: Kradziez lusterek

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    56
    BMW
    W221 320 CDI
    Skąd
    DE

    Kradziez lusterek

    Witam.Nie mila niespodzanka jak sie wraca do auta a tu nie ma wkladow.To akurat teraz spotkalo moja dziewczyne.Wiem ze mozna oznakowac lusterka piaskujac numer rejestracyjny na nich.Mysle ze to nie jest 100% zabezpieczenie ale chociaz troche zniecheci zlodzieja.Mam AC ale zgloszenie za kazdym razem zajmuje kilka godzin.Moze znacie jeszcze cos innego?
    lukaskwiat

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    29
    powinno sie ucinać złodzieja dłonie!!!!!
    drugi by sie 100 razy zastanowił czy warto
    nie mam dla tych skur... litosci, człowiek na cos pracuje,odkłada a tu taki typ po łatwy chlebek przyjdzie

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Dla pocieszenia powiem że to są istoty niższej kategorii. Zasrane pasożyty które bez zaj...bania czegoś nie mają kasy na fajki i na % bo to debilstewo z pokolenia na pokolenie kilka klas szkoły podstawowej tylko skończyło.
    I nie ucinać rączek tylko zagnać je do takiej pracy że same odpadną. Wolontariat w fabryce szkła niech, wytopi tysięcy lusterek które ukradł i szyb które stłukł żeby coś ze środka ukraść.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tomar
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    159
    BMW
    E38 m62b44 , E39 m62b44
    Skąd
    Warszawa
    Wspołczuje. Mnie tez to doswiadczyło w zeszlym roku. Sposób ?... Zamontowałem zwykle, błękitne.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    73
    BMW
    e38 740iA
    Skąd
    Wrocław
    Tak w ramach tematu: co jeszcze można zwinąć?
    Halogenów pozbyłem się w ciagu miesiąca od zakupu, lusterka "wyszły" na Wielkanoc (swoja droga do dziś zastanawiam się co za interes kraść 14 letnie pożółkłe wkłady? na allegro kupiłem niebieskie po 50zl za szt - nówki), koła zabezpieczyłem śrubami. Czasem mam wrażenie, że ktoś próbuje wyciągnąć listwy z PDC z przodu, ale to chyba tylko wrażenie.

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Współczuję Ci z powodu straty.
    Sam bym się mocno wku..r.wił.

    a jako zabezpieczenie - choć trochę ujmuje autu, to widziałem małe czerwone naklejki na mercedesie z napisem "chek ...(cośtam)...alarm" - 3 słowa.
    Zaciekawiłem się - właściciel mi powiedział że czasem coś mu próbowali wyłupać - to kupił i ponaklejał na lusterku, szybach bocznych i szyberdachu.

    Takie łajzy co potrafią rzecz wartą 5 stówek popsuć i potem sprzedać za 20pln (bo siakowy sok marki wino kosztuje 5pln, a fajki 7).
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    358
    BMW
    ex e38 750 [m73n] 2000r.
    Skąd
    Hessen/DE
    Współczuję. Składaj lusterka na noc i spokój. Ja w ciągu 6-u miesięcy dwa razy wkłady wymieniałem. Za każdym razem zawsze gdy nie złożyłem i w nocy z piątku na sobotę - by im ręce odpadły złodziejom. O k..wa - idę złożyć, jutro giełda :D
    Dobrze czasami zaglądnąć na forum :D
    monster_pl

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez monster_pl
    Składaj lusterka na noc i spokój. Ja w ciągu 6-u miesięcy dwa razy wkłady wymieniałem. Za każdym razem zawsze gdy nie złożyłem
    Właśnie nie wiadomo - składać czy nie. Niby minimalnie to utrudnia/chowa wkłady, ale z drugiej strony jak będą chcieli to i tak wezmą a nam jeszcze "sprezentują" połamaną przekładnię w lusterku... :?

    Do takich sqr****li powinno się strzelać jak do kaczek. :shoot:
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    358
    BMW
    ex e38 750 [m73n] 2000r.
    Skąd
    Hessen/DE
    Sorki że dwa razy post wyszedł, ale coś się przycięło a czułem dziwny pośpiech i wyszedłem :)
    Przy okazji pies skorzystał. Ze składaniem - racja mogą uszkodzić więcej. Takie ryzyko. Na razie mam szczęście i jest dobrze. Uważam, że nie ma co się stresować - złodzieja nie upilnuje się, może i dobrze. Porozmawiasz z takim a później policja straszy więzieniem, że niby nie wolno, i takie tam. By im ręce odpadły złodziejom a skóra cała w krostach.
    I tym optymistycznym akcentem... :)
    monster_pl

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    464
    BMW
    e30 328
    Skąd
    Poznań

    Fotohromy gra nie warta swieczki

    Witajcie mam moja e-38 1.5 miesiąca a fotochromy straciłem już 2 razy koszt na giełdzie w poznaniu 350 zł za 1 sztukę wkładu za trzecim razem kupiłem zwykłe lusterka na zwykłe wkłady potem domyśliłem się że to chyba przez to że miałem Wołomińskie rejestracje :( złodzieje żule małolaty nie maja litości tak samo jak ludzie odpowiedzialni za cenę paliw !!! wszystkich do piachu
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •