Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: Kradziez lusterek

  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez LUQA
    Wczorajszej mroźnej nocy jakieś pedały zawinęły mi wkłady lusterek zarówno prawy jak i lewy. potrzebowałbym jakiś schemat takiego lusterka aby poprawnie zamontować takie wkłady(lusterka bez fotochromów). Z góry dzięki za zainteresowane i pomoc ??
    A miałeś fotochromy czy zwykłe? Jak chcesz zwykłe, to wystarczy podłączyć podgrzewanie i zatrzasnąć wkład. Schematy nie są potrzebne.

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar LUQA
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    89
    BMW
    735
    Skąd
    Katowice
    Zwykłe bez fotochromu !! dzięki za info ;D aha masz może Sylwek tą instrukcje jak wyjąć wkład bez uszkodzenia lusterka ??

  3. #23
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Cytat Zamieszczone przez LUQA
    Zwykłe bez fotochromu !! dzięki za info ;D aha masz może Sylwek tą instrukcje jak wyjąć wkład bez uszkodzenia lusterka ??
    Kolego ty teraz chyba chcesz wkładać :) Skoro już ktoś ci zdemontował ...

    Więc chyba schemat nie jest ci za bardzo potrzebny ...

  4. #24
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez LUQA
    jak wyjąć wkład bez uszkodzenia lusterka ??
    To jest naprawdę dobre pytanie w wątku "kradzież lusterek" :x
    Gra muzyka

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar konrad1654
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    191
    BMW
    e38 730d & x5 e53 3.0d
    Skąd
    Częstochowa
    za karadziez powinni obcinac rece!!! w polsce to jedyne chyba rozwiazanie bo jak wezwie sie policje to udadza uposledzonych , lepiej stac w krzakach i lapac...piratow przekraczajacych dozwolona predkosc o 10km/h

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    70
    BMW
    bez
    Skąd
    Tomaszów
    Cytat Zamieszczone przez tomek_uk
    Z tego można by wywnioskować, że
    masz niestety problemy ze zrozumieniem tekstu który cytujesz... :(

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    207
    BMW
    Było: 740iL / Jest: Chrysler 300C
    Skąd
    UK
    Cytat Zamieszczone przez vic
    Cytat Zamieszczone przez tomek_uk
    Z tego można by wywnioskować, że
    masz niestety problemy ze zrozumieniem tekstu który cytujesz... :(
    Nie wydaje mi się :-/

    Tłumaczysz to, nazwijmy zjawisko, lenistwem i oszczędnościami człowieka, a skoro tak, to przecież kradzione z 7er lusterko czy lampę kupi tylko człowiek-właściciel 7er, więc idąc dalej tym tropem, najwiecej 7er w jednym miejscu spotkasz na zlocie 7er, czyli teoretycznie i nie obrażając nikogo (bo jeśli są ludzie na tym Forum, którzy myślą Twoim tokiem rozumowania, to zapewne są tu także ludzie, którzy w ten sposób postępują) największe szanse na znalezienie ukradzionej części będziesz miał własnie na takim zlocie, bo ktoś komu ukradli kupi od kogoś kto ukradł komu innemu i w ten sposób części wędrują z jednej 7er do drugiej.

    Zaznaczam, że to tylko czysto teoretyczne rozumowanie na podstawie tego co kolega napisał w pierwszych dwóch zdaniach wypowiedzi, którą cytowałem.

    Pozdro
    już tylko wspomnienie :(

  8. #28
    tomek_uk, chyba w swym rozumowaniu lekko się zagalopowałeś..... Cel wypowiedzi nie znalazł odzwierciedlenia w formie....

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    207
    BMW
    Było: 740iL / Jest: Chrysler 300C
    Skąd
    UK
    Nie zagalopowałem się, tylko celowo przejaskrawiłem, dodając nutkę ironi, ale widzę, że nie wszyscy to zauważyli :-P

    Spokojnie, bez nerwacji ;-) jak napisałem, nie chciałem nikogo obrażać, czy oskarżać, więc jeśli ktoś się czuje urażony, to przepraszam.

    Tyle w tym temacie z mojej strony.

    Pozdro
    już tylko wspomnienie :(

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    129
    BMW
    E38 740 d, F01 730 d
    Skąd
    Polska
    Dzień dobry! Ja bym jednak odświeżył pytanie o wyjęcie wkładu z obudowy lusterka. U mnie jest tak, że moje lewe lusterko od jakiegoś czasu zaczęlo tracić jednolitą barwę, zrobiło się niejasne, tak jakby złaziła z niego folia. Mam fotochrom. Muszę wymienić wkład, bo utrudnia to poprostu widoczność. I proszę nie oskarżajcie mnie o to, że potrzebuję informacji, bo chcę je komuś...
    Dzięki i pozdrawiam!
    Pozdrawiam!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •