Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: New York City pozdrawia braci Kaczyńskich !!!! (english)

  1. #21
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    a ja jadę na PIS :hah:
    Pić trzeba ! Jeść można !

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    a ja jadę na PIS :hah:
    Odkrece kola w corsie .. w bmw ojca i w twojej :D :D

  3. #23
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    a ja jadę na PIS :hah:
    Olejus - dawaj dowód osobisty (wpadnę w sobotę, oddam w poniedziałek)

  4. #24
    Początkujący Użytkownik Awatar Jaro
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    55
    BMW
    Myślę o E38
    Skąd
    Polska
    To tragiczne, że nawet po tych 2 latach jeszcze nie wszyscy przejrzeli na oczy :?

    Olejus, czy wiesz, że głosując na PIS strzelasz sobie w stopę?? Przyjmując sposób rozumowania kaczej opcji sytuacja wygląda tak:

    Jesteś właścicielem pięknej , luksusowej siódemki. Pomijając fakt, że łudząco przypomina pojazdy rządowe za co już powinien być jakiś paragraf (bo jak tak można , żeby zwykły obywatel smigał tym czym pan premier i reszta świty) to takie auto mało nie kosztuje. Kosztuje nawet dużo. Czyli jak ktoś jeździ takim autem to ma na nie pieniądze. A jak ma pieniądze to skądś je ma ! No i co ? OLIGARCHA ! Zabrać mu !

    I któregoś pięknego dnia o 6 rano usłyszysz walenie do drzwi. I to nie będzie mleczarz...

    Prześpij sie jeszcze raz z problemem i idż w niedzielę uwolnić kraj od tego drobiu.

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    Cytat Zamieszczone przez Jaro
    To tragiczne, że nawet po tych 2 latach jeszcze nie wszyscy przejrzeli na oczy :?

    Olejus, czy wiesz, że głosując na PIS strzelasz sobie w stopę?? Przyjmując sposób rozumowania kaczej opcji sytuacja wygląda tak:

    Jesteś właścicielem pięknej , luksusowej siódemki. Pomijając fakt, że łudząco przypomina pojazdy rządowe za co już powinien być jakiś paragraf (bo jak tak można , żeby zwykły obywatel smigał tym czym pan premier i reszta świty) to takie auto mało nie kosztuje. Kosztuje nawet dużo. Czyli jak ktoś jeździ takim autem to ma na nie pieniądze. A jak ma pieniądze to skądś je ma ! No i co ? OLIGARCHA ! Zabrać mu !

    I któregoś pięknego dnia o 6 rano usłyszysz walenie do drzwi. I to nie będzie mleczarz...

    Prześpij sie jeszcze raz z problemem i idż w niedzielę uwolnić kraj od tego drobiu.
    olejus skoro masz taaaaki fajny wóz a większość społeczeństwa na niego nie stać to z całą pewnością masz z kimś układ. Skoro masz układ to należysz do grupy trzymającej władzę. Módl się żeby teraz Kaczorom ktoś nie doniósł na Ciebie. Jeżeli jednak znajdzie się ktoś taki miły jedz lepiej śniadanie przed 6-tą i trzymaj szczoteczkę zawsze pod ręką. Nie rozmawiaj z nikim ani przez komórki ani przez telefon stacjonarny - wszystko jest nagrywane.
    Najlepiej nie rozmawiaj z nikim w ogóle - wszyscy Cie nagrywają i podsłuc***ą.
    Niczego nie przyjmuj od innych - bo będzie to łapówka (CBA działa). Zlikwiduj konto w banku. Pozbądź się oszczędności. Kup sobie psa (lub kota). Nie ciągnij za sobą swojej rodziny dlatego profilaktycznie zamieszkaj z mamą. Nie wyjeźdzaj za granicę bo pomimo tego, że prowadzimy politykę podniesionej głowy to zostaniesz wyśmiany jak jakiś kartofel. Kup sobie talerz satelitarny aby dobrze widzieć ojca dyrektora i swojego premiera który jest tam non stop. W samochodzie pamiętaj tylko jedno radio - tylko radio maryja. Porozmawiaj z rodziną czy przypadkiem teczek nie było jakiś, czy rodzice do PZPR nie należeli, co robili 1980r ? Czy dziadek w wermachcie nie słyużył, czy w rodzinie żydów nie było? a twoje dziecko pojedzie na wojne do Iraqu walczyć za amerykańską ropę.




    dobrze się kolego w niedziele zastanów...



    Nie odpisuj nawet na ten post bo okaże się że i ja jestem z Tobą w układzie.

    Kiedy jednak i tak ktoś postawi na Ciebie kreskę wedle zasady pokaż mi kogoś a ja znajdę na niego paragraf - wtedy władza Cie namaści. CBA wyniesie Cie na wysokości, z których, jednym ruchem naszego wszech mogącego "wielkiego" kaczora, zostaniesz przykładnie i z całą surowością strącony. Pokażą Cie w TV, Ziobro zrobi telewizyjne show. Nie ważne że jesteś niewinny. Wina Twoja jest oczywista i nikogo nie będzie obchodzić prawda. Zniszczą Ciebie, twoją rodzinę, twoich znajomych i co najgorsze zlikwidują nasze forum. Zostaniesz osądzony i skazany jeszcze przed procesem.

    i najważniejsze :

    Zabierz dziecku dyktafon.
    Niech nie popełnia naszych błędów.

    i.. oddaj mu swój dowód!!!!





    Mam nadzieję że się nie obraziłeś bo nie miałem takiego zamiaru.
    tak poprostu widzę dalszy byt kaczorów. Najwyżej po wyborach wyjadę z tego kraju jak już duża większość rodaków to zrobiła...

    Dobrze że jest Wielka Brytania bo z Niemcami, Rosjanami i Francuzami już się nie lubimy...

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    187
    BMW
    E32
    Skąd
    Kwidzyn
    Z całą satysfakcją deklaruje że głosowałem na PO ;)
    pozdro
    zielony
    ale jazda !!! Skype-> zielony730

  7. #27
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Wciąż nie ma wyników. Zaczynam się bać powtórki z 13.12.1981. Mam nadzieję, że rano nie będę oglądał w telewizji Jarosława K. w mundurze generalskim ogłaszającym ...

  8. #28
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Mam nadzieje,że teleranek będzie....... :D

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    44 % brawo!!!!

  10. #30
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Wreszcie wygrałem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •