Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: [ elektryka] Wymiana standardowych zarowek ringow na LED !

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez SEBEK
    A co do wymontowania lamp przednich - trzeba sciagac zderzak ? Gdzies czytalem ze w 745i trzeba...
    W przedliftowych nie trzeba sciągać zderzaka - wystarczy lampę wysunąć. Nie zależy od wersji silnikowej. Odkręca się 4 śrubki i lampa wysuwa się 5 cm do przodu. Żarówka jest u góry pod czarna pokrywka o średnicy 6 cm ;)

    Zręczne palce powinny bez problemu żarówkę wymienić

    Powodzenia
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  2. #12
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Sebek tez nad tym myslalem ale odpuscilem,\e65 na ori wyglada b.ladnie a z tymi jasnymi mi sie jakos zle kojarzy....no zobaczymy jak bedzie u Ciebie i wtedy pomysle jeszcze raz
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tiger81
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    250
    BMW
    E63 645Ci było E65 745i
    Skąd
    Tychy
    Cytat Zamieszczone przez SEBEK
    A co do wymontowania lamp przednich - trzeba sciagac zderzak ? Gdzies czytalem ze w 745i trzeba.

    @Sylwek

    na czym on sie trzyma ?

    @Olejus

    Starspoke 128 w 21 calach mniam, mniam :D
    Tak do całkowitego wymontowanie lamp trzeba zrzucić zderzak. Przetwornica jest montowana na dolnej części reflektora i nie pozwala na wyciągnięcie całkowite lampy poza jej wysunięciem o 5cm o czym wspomniał już sylwek.

  4. #14
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    ...nie mieszaj w ori lampach ;)
    A dlaczego?

    :
    bo ori jest naprawde ladnie ;)

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    ...bo ori jest naprawde ladnie ;)
    Zgadzam się całkowicie z Tobą Krzychu, ale pamiętaj:

    "nie to ładne to co jest ładne, ale to co się komu podoba" ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  6. #16
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    kolor kolorem, może są też dostępne lemonkowe jak ktoś lubi ori barwę która przy nowych BMW też mi się bardzo podoba. Uwagę trzeba zwrócić na to, że nowe LEDy świecą solidnie i mocno. Nawet w dzień można ze spokojem na nich śmigać i na prawdę rewelka to wygląda. Widziałem akurat to głównie przy 5er ale podejrzewam, że po wymianie przy E65 ringi będą też świecić bardzo mocno i efektownie

    PS. W PL już chyba też są dostępne w cenie coś ok 170-190zł za komplet tylko nie wiem czy na jedną stronę czy na obydwa reflektory
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    90
    witam mam prosbe do czy mógłbyś zmierzy swój znaczek na przedniej masce chce kupi od e65 tylko nie wiem jaki jest duży chodzi mi o srednice :D pozdro

  8. #18
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Już ktoś pisał gdzieś na forum, że pasują. Ja sam mam do wymiany i jak przyjedzie czas to chyba też wcisnę od E65 bo jest ładniejszy :) zwłaszcza jeżeli ktoś ma E38 w chrome line


    ----------------------------------------------------
    Wracając do tematu.
    Wczoraj montowałem ze znajomym te postojówki do E61 (2006r) i powiem Wam, że większego szału się spodziewałem. Ogólnie światło tyle, że ma 7000K czyli coś ala biały wchodzący w niebieski. Świecić mocniej raczej nie świecą. Jeździć się na nich nie da to chyba, że po zmroku :)

    Także jeżeli chcielibyście zainwestować te 200PLN w żarówki to nie liczcie, że będą efektowne jak ringi w nowych samochodach.

    I mam też pytanie do Was. Czy jest jakaś możliwość przeprogramowania modułu świateł tak aby te ringi świeciły mocniej? Czy w ogóle da radę coś z tym zrobić czy zostaje tylko rozebranie klosza i włożenie ringów CCFL?
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •