Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: UWAGA UWAGA! Ostrzeżenie przed przeszczepem anglika...

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA

    UWAGA UWAGA! Ostrzeżenie przed przeszczepem anglika...

    Chciałbym ostrzec wszystkich potencjalnych kupujących.

    W KOSZALINIE jezdzi 7er 740 ( wcześniej 728 ) które było trzepniętym angolem.

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7496595

    Już wcześniej pytałem o to auto. Wczoraj dowiedziałem się od kolegi że auto zostało przełożone u zdzicha w garażu. Nie ma poduszek powietrznych prócz tej w kierownicy, i wewnątrz jest totalna masakra. Umówiłem się z właścicelem na przejazdke, auto jak na silnik 4,0 jest zamulone, trzepie kierownica przy hamowaniu i strasznie trzeszczy nawet na niewielkich nierównościach nie mówiąc już o wpadnięciu w dziursko, nie działa klima ( niby do nabicia hehe ), zacina się centralny, odpadają boczki siedzeń, nie działa elektryka siedzen ).

    Spawana była cała grodz, nie zostały wymienione tarcze i klocki z wersji 740. Ogólnie padło za któro nie dałbym złamanego grosza.

    Tym tematem można rozpocząc też dyskusje o kwestii bezpieczeństwa zakupu auta z drugiej ręki. Ciekawostką jest że właścicel ma papiery od niemieckiej 7er.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  2. #2
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Rozumiem , że sprawdziłeś ten fakt również poprzez VIN ??
    Jest w porządku jeżeli sprzedający mówi o takim fakcie ... jest skurw... jeżeli tak ważny fakt ukrywa.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Nie poinformował o tym fakcie, wystarczy zajrzeć w środek auto ma stare fotele starszą konsolę, na boczkach drzwi nie ma oznaczeń AIRBAGÓW. Kolega pracuje 5 metrów od warsztatu w którym auto było przekładane,i zna właściciela warsztatu, BMW często przyjeżdża z powodu awarii które je męczą. Po VINIE nie sprawdzałem bo nie chciał mi podać.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Jeżeli sprzedawca nie chce podać VINu albo nie zgadza się na wizytę w serwisie to mówi chyba samo za siebie :D :D

  5. #5
    Ech - szkoda że nie spojrzałes na kielich a tam jest nr VIN. Nas interesuje 7 ostatnich znaków

    Rzeczywiscie z tego co opisujesz to wóz rozpadziocha ;D
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    29
    kiedys widzialem takie samo autko po przekładce chyba gdzies w stodole-szok,zrobione tylko i wyłącznie po to zeby kierownica była z lewej strony ;(
    ale widzialem kilka a moze kilkadziesiąt zrobionych jak pan Bóg nakazał, pomijając vin nie było takiej mozliwosci zeby ktos poznał :what: i ja to popieram,jesli jest przełożone z głową to czemu nie

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    To nie było przełożone dobrze, w środku auta wszystko sprawiało wrażenie źle spasowanego i takiego ruchomego, tapicerki trzeszczały itp. Nikomu nie życzę kupić tego auta.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •