Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: OCENA BMW 7

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Witam!!! Poprostu BMW 7 to jest to!!! Największym argumentem jaki Cię przekona do 7er to przejażdżka tym samochodem. Jak jechałem po moją 7mkę z bratem i znajomym to znajomy mi powiedział tak: wejdziesz w 3 litery to już z nich nie wyjdziesz. I miał kurde rację!!!! W życiu już niechce innego samochodu niż bmw 7!! nawet jak by do jazdy dawali mi jakiegoś maybacha. Ten samochód, śmiało można przyrównać do mocnego narkotyku - Daje sporo przyjemności, życie bez niego jest sporo gorsze mimo iż czasem potrzepie Cię po kieszeni. Wybór zależy od Ciebie!

    Cytat Zamieszczone przez amato
    witam. o koszty się nie pyta, BMW to nie jest auto rekreacyjne ani dla gospodyni domowej po zakupy do marketu. BMW służy spełnianiu przyjemności, a czasem karmieniu ego :]
    dokładnie!

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    Witam

    Osobiście nigdy nie kupił bym 725TDS (moje prywatne doświadczenie) ... auto mega wolne z psującą się turbiną i wyjątkowo głośno nierównym klekotem :D

    Postawił bym na 730d lub 740d
    Olejus, nie zadzieraj.... :D

    TDS pomimo najsłabszej mocowo jednostki ma kila zalet, które stawiają go ponad innymi jednostkami. Jeśli w chwili zakupu umiesz ocenić stan tego silnika, to potem długo będziesz cieszył się z bezawaryjnej pracy. Moje prywatne zdanie jest takie, że TDS to najmniejsze w serii e38 zużycie paliwa i najniższy koszt napraw. ELVIS napisał wg mnie prawdę, że musiałeś mieć do czynienia ze szrotem, bo zadbany TDS naprawdę całkiem sprawnie sobie radzi z dość sporą masą, jaką w końcu ma e38. Mnie do TDS-a przekonały wcześniejsze doświadczenia z e34 oraz fakt, że drugi silnik leży w garażu i w razie czego może posłużyć jako dawca części. Zrobiłem nim już ponad 50 tys. km zmieniając olej i filtry. Zaliczam się do grona zadowolonych użytkowników, którzy ponad moc i moment stawiają inne osiągi typu zużycie paliwa i zasięg na zbiorniku. W tych konkurencjach TDS nie ma sobie równych.

    Co do zarzucanej mu powolności, to też nie do końca prawda... Osobiście udało mi się osiągnąć prędkość 200 km/h wg GPS. Do 180 km/h rozpędza się dość sprawnie. Wiele oczywiście zależy od paliwa.... poza tym mało jest w naszym kraju miejsc, gdzie można podróżować szybko i zarazem bezpiecznie...

  3. #13
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Zgadzam sie z Sylwkiem ,powiem więcej ,turbiny sie psuja cześciej w 3.0D i wysysaja olej z silnika ,dalej nie musze wyjaśniać co sie dzieje :) Jesli chodzi o hałas to gdzie na forum było ,że głośnośc w środku jest taka jak w 740 i ,więc o co chodzi ? Ja w mojej dołozyłem chipa własnie i auto ożyło bardzo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •