Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: [Wnętrze] E32 Podsufitka...

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BOSS302
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    108
    BMW
    E32 - M60B30 '93
    Skąd
    Kraków

    [Wnętrze] E32 Podsufitka...

    Witam, mam do Was pytanko czy ma ktoś może złoty sposób na podklejenie podsufitki bez jej ściągania?? W mojej E32 delikatnie odchodzi podsufitka nad głową kierowcy i troche to odklejenie przemieszcza się w strone tylnej szyby, czy jest jakiś klej który by można np wpuścic przez strzykawkę i podkleić podsufitkę?? najlepiej taki który nie roztopi się pod wpływem słońca, pozdrawiam

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    :] nie świruj - podjedź do jakiegoś tapicera (czasem lakiernika), zapłać mu te parę złotych i po południu odbierz z poprawioną podsufitką.

    Czemu jak coś się w aucie sypie czy odstaje każdy chce to robić sam, ale jak odpadnie obcas to leci do szewca i nie pyta czy można przymocować go gwoździem...? :?
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    40
    BMW
    E38, 750iA
    Skąd
    Kielce
    nie polecam samemu tego robić. kilka dni temu na tym poległem i zostałem z wyciągniętą podsufitką. z pochyloną głową udaje się zaraz do tapicera ;)

  4. #4
    Czy te porady są oby na temat? Kolega pytał, jak zrobić a nie czy robić. Nie ma nic złego w tym, że kolega sam dba o własne auto.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    40
    BMW
    E38, 750iA
    Skąd
    Kielce
    OK więc na temat.
    Nie polecam tego kleju.

    http://allegro.pl/item676183059_boll...tapicerki.html

    Kompletnie się nie sprawdza. Wytłoczka podsufitki wciąga cały klej w siebie i mimo postępowania wg instrukcji kompletna klapa. Co do tapicera to koszt obicia wytłoczki od zera to około 200 zł i 2 dni robocze.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez admis
    OK więc na temat.
    Nie polecam tego kleju.

    http://allegro.pl/item676183059_boll...tapicerki.html

    Kompletnie się nie sprawdza. Wytłoczka podsufitki wciąga cały klej w siebie i mimo postępowania wg instrukcji kompletna klapa. Co do tapicera to koszt obicia wytłoczki od zera to około 200 zł i 2 dni robocze.
    chyba wlasnie w obawie przed takimi rewelacjami sam sie za to nie zabralem...

    czekam na dlugie zimowe wieczory zeby zdemontowac co trzeba i zlecic wykonanie bo spartolonej podsufitki raczej bym nie zniosl
    Czarne e32 w benzynie!


  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Ja proponuję "BUTACOLL A" Sprawdziłem go ostatnio i ładnie wiąże , podsufitka ( przynajmniej w E38 nie wciąga kleju jak wyczyścisz ją z pozostałości gąbki z poprzedniego ( fabrycznego) materiału :) Troszkę śmierdzi ale wtedy otwiera się okno no i sufit da się w 1 dzionek na spokojnie zrobić :)

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Ja natomiast polecam klej Bonaterm.Patenty ze strzykawką na nic się zdadzą.Trzeba nałożyć nowy materiał,w ostatecznośći możesz odkleić materiał od miejsca gdzie nie trzyma(nad kierowcą) do krawędzi(tam gdzie kończy się materiał,czyli pod uszczelką),wtedy będzie dobry dostęp,klej na pędzelek i powinno być ok.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    Ktoś może wie gdzie w Warszawie moge nabyć taki Bonaterm? google i allegro milczą :/

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Dzwoniłeś do nich i nie odpowiadają???
    http://www.allegro.pl/item690379559_...na_pedzel.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •