Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: [e38] Witam.

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    14
    BMW
    jeszcze nie ma
    Skąd
    BP

    [e38] Witam.

    Witam. W końcu odważyłem się przedstawić. Zaryzykowałem i liczę się z tym, że możecie nie przyjąć mnie zbyt miło;/. Więc... Dołączyłem do forum dość dawno i naprawdę dużo prześledziłem tematów, ale jakoś nie mogłem się zebrać... Teraz najtrudniejszy moment. Mam dopiero 16 lat, ale wiem, że jestem zdecydowany na model E38. Po prostu się w nim zakochałem!!! Moja miłość z marką BMW trwa chyba od dziecka, bo nie przypominam sobie żebym wielbił jakąś inną markę. Natomiast w E38 zakochałem się jakoś 2 lata temu. Wiem, możecie mówić, że jestem małym gnojkiem który tylko zawraca głowę poważnym ludziom i zaśmieca forum. Naprawdę nie chcę żebyście tak o mnie myśleli. Nie jestem rozpieszczonym bachorem bogatych rodziców, który co powie to otrzymuje na drugi dzień. Wiem tylko, że kiedyś będę musiał spełnić swoje marzenie...E38. Dawno na forum nie siedziałem i dlatego tylko 29 godzin spędzonego czasu na 7er. Po prostu nie mogłem. Co mnie zachwyciło w buni? Wygląd, wnętrze, silniki. To wszystko sprawia, że nie ciągnie mnie do aut typu calibra lub civic i szpanowania, że mam "sportowy" wóz (nie obrażając nikogo - o gustach się nie dyskutuje) Oczywiście zdaje sobie sprawę jakie są koszty utrzymania samochodu jednak mam nadzieję, że niedługo będzie mnie stać żeby użytkować ten WSPANIAŁY wóz. Mój chrzestny ma E39 i w niej komfort jest więcej niż zadowalający i nawet nie mogę sobie wyobrazić co musi się dziać w siódemce:) Muszę przyznać, że nie miałem okazji jeździć tym autem, ale mi to nie przeszkadza i nadal wierzę w swoje marzenia. Jak tylko widzę E38 na ulicy, obracam się i wpatruję dopóki nie zniknie gdzieś za rogiem. W szkole nawet koledzy się trochę śmiali :) Próbowali wytknąć jakieś wady "mojej" beemce. Mówili, że jest brzydka i ma dużą... że tył ma duży. Chłopaki po prostu nie wiedzą jak można się zakochać w aucie. Osobiście uważam że seria E38 ma niepowtarzalną, ponadczasową i klasyczną linie. W sierpniu jadę z chrzestnym (także fan BMW) na zlot BMW do Torunia. Miałem być już na majówce ale plany nie wypaliły. Mam nadzieję, że nie oszaleje na widok tylu siódemek (innych modeli także):D Kończę już, bo trochę się rozpisałem, ale chciałem jak najwięcej opisać swoich przeżyć. Z góry dziękuje za przeczytanie postu i mam nadzieję, że mimo mojego wieku przywitacie mnie ciepło. Nawet jak administrator mnie zbanuje to i tak założę nowe konto, bo nic i nikt nie powstrzyma mojej miłości do E38!!! Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich użytkowników forum.

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cześć ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #3
    Witam serdecznie :)
    Nnie widze powodu dla którego miałbyś być niemiło przyjęty. Każdy z nas tak zaczynał. Najpierw są tylko marzenia a potem trzeba działać żeby je spełniać ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    Witam Cię gorąco. Z tego co napisałeś masz bardzo zdrowe podejście do sprawy a także bzika jak My tu wszyscy na punkcie BMW 7:D
    Życzę spełnienia jak najszybciej mażeń, no i do zobaczyska w Toruniu.

  5. #5
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Witam serdecznie :)
    Nie jesteś najmłodszym wśród nas :)
    Gra muzyka

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    i ja ellloooooo ;D ;D ;D
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  7. #7
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Witamy dobrze nastawioną młodzież ;D

  8. #8
    I ja Ciebie witam w naszym gronie ;) mój synek ma 12lat ,również sie zarejestrował i przedstawił,a od dawna jest moim prywatnym tuningowcem ;D ;D ;D

  9. #9
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Witam :)

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Witam i ja.
    Żeby zrealizować jakiś cel - najpierw trzeba go mieć... ;)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •