Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: &25 TDS Wrocław - odradzam

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    112
    BMW
    E38 4.0 M60, E32 3.0 M60
    Skąd
    Wrocław

    &25 TDS Wrocław - odradzam

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8789090

    szankiel i trup - rdza, kielich to chyba lepiony na silikon, air-bag sie swieci, polowa elementow malowana

    odradzam

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    BMW
    ex e32,e38,e65,obecnie e38 M Sport
    Skąd
    Gdańsk
    A w ogłoszeniu napisane że bezwypadkowy...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    A na zdjęciach taki ładny :hihi:
    Only E38

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    112
    BMW
    E38 4.0 M60, E32 3.0 M60
    Skąd
    Wrocław
    pie **** oszusci - zaczynaja mnie juz irytowac w ogloszeniach te bzdury ze stan idealny lub bdb - od kazdego stanu nalezy sie -2 do fajnosci ;] +3 do oszustwa !!!!! tyle km. zjechalem juz, tyle razy ciagam ludzi ze soba i zawsze to samo sie okazuje - SZROT !!!

    co za kraj ...

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Kolego nie martw się ja mam ten sam problem, powoli mnie już to wkur...a za przeproszeniem, gdzie nie pojedziesz to jakiś przeszczep, albo były anglik :D
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    112
    BMW
    E38 4.0 M60, E32 3.0 M60
    Skąd
    Wrocław
    ja juz znalazlem .... ale e32 :D w dosc przyzwoitym stanie - byla uderzona w przod lekko, ale zrobiona i trzeba ja dopiescic :D grunt ze motor zdrowy :)))

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    na fotkach taki ładny....

    Ja ten ból mialem jak szukałem kiedyś mondeo - na 9 aut "idealnych", "igiełka" itd itp., 8 było bitych (2 chyba przez tira).
    No i przerzuciłem swe poszukiwania na 7er...koniec historii wszyscy tu znają.

    Z czego widzę to u nas jest coraz gorzej z kupnem auta - trza by z kałachem jeździc po komisach i handlarzach, w rozmowie telefonicznej uprzedzając że
    "będę z armatą, jak chłopie kłamiesz, to ci rozpie... du.pe i cały ten kramik"

    ciekawe co by wtedy gadali jakby .....
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    112
    BMW
    E38 4.0 M60, E32 3.0 M60
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er

    Z czego widzę to u nas jest coraz gorzej z kupnem auta - trza by z kałachem jeździc po komisach i handlarzach, w rozmowie telefonicznej uprzedzając że
    "będę z armatą, jak chłopie kłamiesz, to ci rozpie... du.pe i cały ten kramik"

    ciekawe co by wtedy gadali jakby .....
    raz powiedzialem przez telefon gosciowi ktoremus tam z kolei : "jesli okaze sie ze to padaka i niezgodnosc z opisem, to kolega mechanik i lakiernik ktorzy przyjada ze mna badac auto usmiechna sie o zwrot kosztow dojazdu i zmarnowanego czasu", gosciu odpowiedzial : "yyyy..... to prosze nie przyjezdzac" - szkoda ze nie pamietam ogloszenia z autogieldy (tyle ich bylo) to bym podal tutaj jako przestroge...


    ehhh druciarska Polska

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    27
    to ja wam opowiem historie.
    Pojechał moj dawny kumpel i jego koledzy jeszcze za czasow technikow ogolnie dwa karki, wozek dla wojka chcial kupic jeden z nich.
    zadzownili pod wroclaw wszysko lalka, przeszli sie po komisie i pokazuja na e39 gosc zachwala a jedne mowi jak bedzie szrot masz wpie....
    normalny gosc widzac taka ekipe polecilby autko pewne a nie szrota.
    skoncyzlo ise na tej e39 wyjechali z 50 km cos chrupnelo i zadzelo chalasowac a oni nawet bez zatrzymywania rękaw i spowrotem
    wpadli do budki komisowej lomot podobno niesamotity kase zabrali auto zabrali i sie zawineli

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •