Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Wentylowane fotele?

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice

    Wentylowane fotele?

    Witam. Wczoraj na gg pewien kolega z forum (pozdrawiam!) powiedział mi, że w e38 była taka opcja jak wentylowane skórzane fotele. No przyznam, że bardzo się zaskoczyłem bo jeszcze czegoś takiego w e38 nie widziałem. I mam małe pytanko. Czy może ktoś z was z forum ma coś takiego w e38 albo może jest w posiadaniu jakiś zdjęć wentylowanych fotelików?

    Pozdrawiam

  2. #2
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Witam,

    tak byla taka opcja - mozna ja bylo laczyc tylko z siedzeniami komfortowymi (Komfortsitz).

    Ta opcja kosztowala 1300 euro dodatkowo (niewiem czy za siedzenie czy za oba).

    Z fotkami tej opcji bedzie ciezko, lecz moze ktos z Anglii przyciagnal juz takie cudo.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    hah no proszę, to jestem zszokowany. Poszukam fotek tego na necie, jak znajdę to wkleję.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    :shock: No kurcze zawsze chciałem mieć wentylowane fotele. A tu proszę E38 miało to w opcji. Kolejna rzecz na listę do doposażenia :P

    Jestem bardzo ciekaw jak to wyglądało. Gdzie był przełącznik. W żadnym prospekcie ani katalogu sie z tym nie spotkałem

    Może okaże sie zaraz że tylne kanapy też mogły być wentylowane i masowane ;D
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •