Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: cena mojej 740i

  1. #1
    7ka
    Gość

    cena mojej 740i

    panie i panowie..

    jak wiecie a raczej nie wiecie ... moje zyciowe sprawy strasznie sie zmienily...

    niestety wiem ze bede musial sie liczyc ze sprzedaza mojego auta ..

    nie moge wam nic wiecej powiedziec,poprostu gdybym mogl napewno powiedzialbym..moze kiedys opowiem.. moge tylko powiedziec ze dlugo wody uplynie zanim moje zycie wroci do takiego jak bylo 7 dni temu..

    ale do sedna sprawy..

    powiedzcie mi jaka cene realna moge dostac za swoja 740i w ktora wlozylem sporo kasy jak i serca.. (nigdy nie oszczedzalem na auto)

    dla tych ktorzy auta nie znaja to model po facelifcie 1998/12 przebieg 158tys (prawdziwy) tylko tylna klapa polakierowana byla ,auto od 1 wlasciciela kupilem (mieszkam w Niemczech ale obecnie na chwile doslownie jestem w Warszawie) ksiazka serwisowa,faktury za czesci ,wszystko ori.

    tutaj wiecej zdjec oraz histori modyfikacji

    http://forum.7er.pl/e38-witam-tym-razem-v8-vt6178.htm

  2. #2
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Na pewno sporo ale ciężko będzie znaleźć klienta.
    Ja Ci nie wycenię bo nie wiem jak stoją benzynki i też nie widziałem Twojego autka.

    PS. Przykro mi. Pewnie nie jesteś sam ja też już miałem chwile gdzie się usiadłem i zacząłem myśleć czy nie warto sprzedać i odczekać kiedy wrócą dobre czas :/ ale jakoś daje radę jeszcze. Mam nadzieję, że wrócisz do nas szybciej niż myślisz i to najlepiej z E65 ;)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    a kto powiedział, że Krzysiek od nas odchodzi ;) 7er tworzą ludzie a nie samochody jak kolega Wojtek sformuował.

    Wiele osób patrzy na rocznik auta a nie na stan i jakość dlatego tak jak coboss powiedział będzie ciężko znaleźć dobrego klienta :( Moim zdaniem jest warta więcej niż niejedna e38 z końca produkcji. Ale niewiele osób patrzy okiem miłośnika tego modelu.
    Życzę powodzenia!

  4. #4
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    To tylko moja wycena :
    Biorą pod uwagę rok produkcji , bezwypadkowość , mega dobre wyposażenie ,
    Wartość auta aby sprzedać : 32.900 zł

    Dodam , że to tylko moja osobista wycena.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  5. #5
    7ka
    Gość
    Pawel to jest 740i a z tego co wiem to benzyna :hah:

    panowie.. auto raczej zostawiam na wakacje w Wawie.. bedzie ogloszenie na otomoto..

    chcialbym dac ja w dobre rece bo to naprawde ciezko znalesc tak zadbane auto..

    cene przemyslalem i sporo na tym trace.. zreszta nigdy nie zarobilem na takim interesie .. zawsze tracilem :(

    38tys zl i niestety cena ostateczna.. jesli ktos szuka pewnego auta.. prosze bardzo.. ;)

    jesli po wakacjach sie nie sprzeda wtedy zabieram ja do DE i tam zobaczymy..

    ja nie odchodze z klubu,nie zrywam kontaktow,nie odwracam sie od was..

    mam ciezka sytuacje , musze byc przygotowany na taka ewentualnosc finansowa wiec dlatego jestem przygotowany na sprzedaz auta.

    mam nadzieje ze nie dojdzie do tego i wszystko sie wyjasni,wyprostuje...

    narazie zycie pewnego czlowieka jest dla mnie najwazniejsze stad moje postanowienie oraz milczenie na forum.. niestety sprawy sa bardzo powazne i nie mam humoru ani nastroju do imprez itp.. a uwierzcie mi przyjechalem tutaj po to aby sie troche zresetowac.. niestety doslownie jednego dnia caly ciezar zostal na moich marnych barkach.. nie jest latwo,ale dam sobie rade..musze dac ;)

  6. #6
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Mysle ze w DE sprzedasz je szybciej w tym stanie - w polsce kupiec musi doliczyc 18 % akcyze co spowoduje ze auto bedzie kosztowac w efekcie koncowym ponad 40000 PLN.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  7. #7
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez SEBEK
    Mysle ze w DE sprzedasz je szybciej w tym stanie - w polsce kupiec musi doliczyc 18 % akcyze co spowoduje ze auto bedzie kosztowac w efekcie koncowym ponad 40000 PLN.
    tez tak mysle ...i wiem ze malo jest ludzi ktorzy wola zaplacic wiecej za dobre auto ..

    wiecej jest tych ktorzy patrza nie na stan ale na cene..

    zastanowie sie jeszcze co z tym zrobic...

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Krzychu życzę Ci abyś szybko wyszedł z wszelkich opresji życiowych. Powodzonka.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  9. #9
    Może nie w temacie, ale pamiętaj, że możesz na nas liczyć. Tylko musisz zasygnalizować, jak możemy Ci pomóc. Powodzenia!

  10. #10
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    a kto powiedział, że Krzysiek od nas odchodzi ;) 7er tworzą ludzie a nie samochody jak kolega Wojtek sformuował.
    No na pewno! W to nie wątpiłem nawet przez chwilę. Miałem na myśli typowo brak 7er :(
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •