Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: cena mojej 740i

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    narazie zycie pewnego czlowieka jest dla mnie najwazniejsze stad moje postanowienie oraz milczenie na forum.. niestety sprawy sa bardzo powazne i nie mam humoru ani nastroju do imprez itp.. a uwierzcie mi przyjechalem tutaj po to aby sie troche zresetowac.. niestety doslownie jednego dnia caly ciezar zostal na moich marnych barkach.. nie jest latwo,ale dam sobie rade..musze dac ;)

    Życzę Ci i Tej osobie powodzenia, też kiedyś zrezygnowałem z Wielu żeczy i musiałem sprzedać auto żeby uratować komuś dla mnie bliskiemu życie, mi się udało i mam nadzieje że Wam też się uda. Zawsze w takim przypadku życie jest najważniejsze. Brawo dla Ciebie za taką decyzję.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Cena 38 tys. za E38 w takim stanie i z takim przebiegiem jest ceną niską.

    Wg. mnie jest to minimum za to autko :)
    Only E38

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    367
    BMW
    BMW 730i '89
    Skąd
    Warszawa
    Krzychu, Panowie,
    rozumiem sytuacje, sam jestem w podobnej... stad tez moje milczenie na forum i bardzo rzadka tu obecność ostatnimi czasy... Trzeba wierzyć, ze wszystko się ułoży i będzie dobrze. Nastaw się tylko pozytywnie. A auto? Dziś jest takie, jutro będzie inne... Twoje zawsze były dopieszczane z tego, co obserwuję na forum... Trzymam kciuki!! Powodzenia!! A cena, myślę, rozsądna...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •