Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: [pozostale] Wycieraczki zdechły E38 96'

  1. #21
    A da się to jakoś sprawdzić, czy to rzeczywiście jest ten silniczek? Np jakieś dziwne napięcie na nim wyskakuje jak jest uszkodzony czy cuś? Tak żeby mieć 110% pewności i nie kupować niepotrzebnie. I czy przez cały okres produkcji E38 był ten sam silniczek czy oczywiście po lifcie jest inny 6 razy droższy? :D Będę wdzięczny za informacje:)
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  2. #22
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Nie wiem czy da sie sprawdzić ,ale ja zaczałem od przekażników ,były suche ,potem moduł sterowania wsadziłem inny sprawny i było to samo ,a potem kupiłem silnik i do dziś działa.

    Silnik używany powinieneś za 50 zł kupić ,więc nie ma kosmosu, wymiana około godziny roboty :) Myśle ,że był jeden typ silnika ,ale lepiej sprawdzić w Realoem :)

  3. #23
    Na alledrogo wielkiego wyboru nie ma, ale z tego co widzę to 50-100zł. Dzięki za info. Przy weekendzie zaglądnę do sterowników, modułów i wszystkiego co jest związane z wycieraczkami. Ostatnie pytanie: w którym miejscu znajduje się ten silniczek? Bo nie chce mi się niepotrzebnie V12 wyciagać, bo to sporo roboty i mógłbym się za jedno popołudnie nie wyrobić ;)
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  4. #24
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Nawet jak wyciągniesz motor to nie będzie lepszego dostępu ;D

    Musisz zdemontować wycieraczki ,podszybie ,wloty powietrza do kabiny , i taka osłonę co jest po lewej stronie jak patrzeć od kierowcy ,a potem wyjmiesz cały mechanizm wycieraczek z silnikiem i zamienisz silniki. Spokojnie to opanujesz ,tylko torxy trzeba ,nie pamiętam jakie :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •