Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: [ zawieszenie] Telepie autem przy 90KM/h

  1. #11
    Ja mialem dokladnie to samo jak wracałem ze zlotu. Przy 80-90 chcialo mi ręce urwać, Co sie okazało dloczek hamulca nie odbil i robil mega problem. Poza tym auto palilo 3l wiecej i było bardziej przymulone chociaż przy duzym silniku ciezko to wyczuć. Koszt 50zł razem z wymianą uszczelek :)



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    87
    BMW
    EX e38 740i,narazie nie ma ale będzie
    Skąd
    Oława
    Co do przymulenia to się zgodze czasami jest git i przy wyprzedzaniu wiem ze to prawie 300 km aż miło a czasem myśle to ma 286km i 4 litry to VW taty ma 130km w tdi i zastanawiam sie czy ten dieselek nie idzie lepiej. Do tej pory nie zastanawiałem się że to może być przez te problemy z drganiem myślałem że to jakość paliwa :(

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    176
    BMW
    e38 735i
    Skąd
    S-c
    Jeśli trzepie kierownicą, to najprawdopodobniej coś od układu kierowniczego. Tam też należy zacząć poszukiwania. Drążek środkowy jest jak najbardziej do sprawdzenia. Poza tym sprawdź też luzy na gałkach (przy kołach). Wyważenie samych kół też jest istotną sprawą a czasem jednorazowe wyważenie nie wystarcza - warto powtórzyć tą operację w innym warsztacie. Osobiście znam przypadek że dopiero po 3 wyważeniach koła zachowywały się w miarę normalnie. Ale jest jeszcze jedna ważna rzecz: upewnij się, czy czasami nie masz którejś felgi skrzywionej. Nietrudno o to przy stanie naszych dróg, a czasem to może być przyczyną drgań. Życzę powodzenia w lokalizowaniu źródła problemu, bo w zawieszeniu niejednokrotnie ciężko ustalić przyczynę :/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •