Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: szybką odpowiedz proszę

  1. #1
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok

    szybką odpowiedz proszę

    ........................
    Ostatnio edytowane przez Neuf ; 16-01-2011 o 10:41

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    nie podobaja mi sie czarne felgi, a juz napewno nie w E38... ja bym sie napewno nie zamienil z tego wlasnie wzgledu...

    a jesli chodzi o wymiary to powinny pasowac z E34 do E38 bo oryginalne felgi maja takie samo ET

  3. #3
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    czarna felga dobra jest i moze dac dobry efekt ale.. nie masz shadow-a a to juz troche sie moze grysc poza tym felgi z linku moim zdaniem bardziej do 5 niz 7 podchodza bo oscylują w sport design.. ale zawsze moeg sie mylic i mogło by wyjsc całkiem przyzwoicie ;)

    Tyle ze chyba nie chodziło Ci o subiektywna ocene tylko chłodna kalkulacje czy sie opłaca zamiana?! ;)

    pzdr

  4. #4
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Mi też nie podchodzą te czarne. Ale te 18" piecioramienne sa miodzi-może je wymień :)
    A jeśli chodzi o samą wymiane to Twoje sa ładniejsze ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    163
    BMW
    e32 735iA,
    Skąd
    Bieszczady
    nie masz pewnosci czy nie sa czarne poniewaz np poszpachlowane i zamalowane na czarno zeby nie bylo widac bo i tak sie zdarza i wtedy lipa z polerki rantu np

  6. #6
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,124
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask


    Te czarne fele to felgi firmy CMS- nigdy w oryginale nie byly czarne. (Sam mialem ostatnio dokladnie takie fele do sprzedania- rant polerowany jest w nich seryjnie ;) )

    p.s: Neuf skoro masz powypaczane pierscienie piasty na felgach to te fele niestety :( nadaja sie tylko na zlom- kolo ma ciagle bicie- zawieszenie dostaje w kosc jak i gwinty srub i ich gniazda wiec czym predzej wymieniaj felgi na inne bo skonczysz w rowie lub w lepszym przypadku bedziesz musial wymienic pol zawieszenia auta... lepiej ich nikomu nie wciskaj bo byc moze przez nie bedziesz mial kogos na sumieniu ;)

    p.s2: koles od tej E34 niby pasjonat a nie wie nawet jak spoilery E34 M5 wygladaja ;D
    Zderzak wisi w dol, maska nie pasuje no i kolo lewe cofniete o 2 cm :D
    taka "Polska igla"... ;D


    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    .......................
    Ostatnio edytowane przez Neuf ; 16-01-2011 o 10:41

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    jest jeszcze jeden sposob, roztaczasz wnetrze felgi o jakies 3mm i wkladasz piersien centrujacy, taki jaki dajemy do kazdej sprzedanej felgi w pracy :-)

  9. #9
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    ..........................
    Ostatnio edytowane przez Neuf ; 16-01-2011 o 10:41

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    h.j wie jak, zadzwonią jak podejma decyzje, gosc powiedzial ze dzisiaj jestem przedostatnia osobą a zamna jest jeszce 40 osób!!! niewiem co bedzie, tak czy nie i tak zadzwonią, a przetoczą??? w bielsku wiem gdzie a w bialym ty bardziej powinienes sie orientowac, przetaczasz na obojetnie jaki wymiar, dzwonimy do inbud-faro a onie przysla za friko aluminiowe pierscienie na wymiar wew i zew jaki chcesz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •