Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: opony 235/60r16 infinity tanie czy dobre?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    196
    BMW
    bylo e38 735i
    Skąd
    londyn

    opony 235/60r16 infinity tanie czy dobre?

    http://cgi.ebay.co.uk/2-NEW-CAR-TYRES-235-60-16-VR-INFINITY-INF-05-100V_W0QQitemZ300317784596QQcmdZViewItemQQptZUK_Ca rs_Tyres_RL?hash=item45ec55ba14&_trksid=p3286.c0.m 14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1689|240%3 A1318|301%3A1|293%3A2|294%3A50


    no jest takie cos, do tego nowe i niewiem co robic bo:

    potrzebuje opon 2 sztuki.
    Mam stare sparciale na tyle, niewiem czy w przyszlosci nie zmienie felg na wieksze.niewiem jak dlugo bede je uzywal i teraz pytanie co wy o tych oponach sadzicie?

    a moze ktos uzywa? Czy lepiej nie zawracac sobie glowy i wydac 1000zl
    z gory dzieki

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    policja jezdzi na takich w bialymstoku, pare szt sprzedalem, niebylo reklamaci, dobrze sie wywaza, osobiscie nic specjalnego, opona jak opona

    http://www.opony24h.pl/?page=shop/fl...duct_id=124635

  3. #3
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Patrzac po biezniku to w moment sie na naszych drogach wyzabkuja...
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    dunlop 9000 niezabkuje wiec wydaje mi sie ze niebedzie tak zle

  5. #5
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    dunlop 9000 niezabkuje wiec wydaje mi sie ze niebedzie tak zle
    kurde w takim razie ja zawsze mialem pecha :(

    ostatnio czytalem jeden z testow nowych samochodow.. i jest tam jedna glupia sytuacja opon

    auto ktore ma markowe opony na testach wypadalo duzo lepiej,gdyby to samo auto mialo opony "tansze" mialoby zupelnie inna droge hamowania,przyczepnosc....

    na pytanie czemu do testow nie zakladaja innych lepszych opon ?

    auto do testow to auto dokladnie takie jakie sprzedaje producent oceniamy nie opony a auto,gdyby zalozono inne opony na 100% auto mialoby inne wlasciwosci jezdne,byc moze to przesadziloby w punktacji ogolnej...

    ja powiem od siebie ze zawsze wole odczekac,odlozyc i kupic opony markowe niz opony ktore maja wiele zankow zapytania...

    byc moze to glupia rutyna.. ale glupota wlasnie mnie uswiadomila do rutyny.. ;)

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    dunlop 9000 niezabkuje wiec wydaje mi sie ze niebedzie tak zle
    kurde w takim razie ja zawsze mialem pecha :(

    ostatnio czytalem jeden z testow nowych samochodow.. i jest tam jedna glupia sytuacja opon

    auto ktore ma markowe opony na testach wypadalo duzo lepiej,gdyby to samo auto mialo opony "tansze" mialoby zupelnie inna droge hamowania,przyczepnosc....

    na pytanie czemu do testow nie zakladaja innych lepszych opon ?

    auto do testow to auto dokladnie takie jakie sprzedaje producent oceniamy nie opony a auto,gdyby zalozono inne opony na 100% auto mialoby inne wlasciwosci jezdne,byc moze to przesadziloby w punktacji ogolnej...

    ja powiem od siebie ze zawsze wole odczekac,odlozyc i kupic opony markowe niz opony ktore maja wiele zankow zapytania...

    byc moze to glupia rutyna.. ale glupota wlasnie mnie uswiadomila do rutyny.. ;)
    popieram ciebie 7ka w 100%, markowe tylko markowe opony, tu jest mowa czy na tej oponie da sie jechac i tyle, opony typu" ventus, ling long, nankang to jest opona budzet i niema co porownywach do GY czy Michała choc i te lepsze marki maja swoje wpadki przykladowo GY Hydragrip na octavi w 99.9% przypadkow sa wyzabkowane, a w innym aucie sprawują sie bardzo dobrze, duzo jest opon dedykowanych do konkretnych auta, nawet gdzies mam karalog co na jakim aucie dobrze sie sprawuje (jakies aprobaty producentów)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    196
    BMW
    bylo e38 735i
    Skąd
    londyn
    no tak koledzy ja tez jestem zdania ze markowe sa dobre, i jak bym mial uzywac te felgi do konca moich dni z autem to bym markowe wybral, ale potrzebuje opony powiedzmy na 10000 tys km potem chcialem zalozyc inne kola, i stad moje pytanie co zalozyc, jakies uzywki czy takie wlasnie infiniti np.
    bo cena za dwie to 500zl, ja nie jezdze po pl tylko w anglii to moze i drogi troche inne...

  8. #8
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    dunlop 9000 niezabkuje wiec wydaje mi sie ze niebedzie tak zle
    Dunlop 9000 sie nie zabkuje?? To jest najmniej trwala opona jaka Dunlop stworzyl i na szczescie bardzo szybko zakonczyli jej produkcje.
    Watrosci trakcyjne ma na bardzo wysokim poziomie ale z reguly po 10tkm nadaje sie na smietnik mimo 5-6mm bieznika...
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez BOSS
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    dunlop 9000 niezabkuje wiec wydaje mi sie ze niebedzie tak zle
    Dunlop 9000 sie nie zabkuje?? To jest najmniej trwala opona jaka Dunlop stworzyl i na szczescie bardzo szybko zakonczyli jej produkcje.
    Watrosci trakcyjne ma na bardzo wysokim poziomie ale z reguly po 10tkm nadaje sie na smietnik mimo 5-6mm bieznika...
    powiem ci ze wszystko zalezy od auta, w moim kazy michelin byl wyzabkowany, no moze poza pilot sport'a

  10. #10
    7ka
    Gość
    wiele zalezy od amorow.... faktem jest to ze 9000 sie szybko zabkuje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •