Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 124

Wątek: [e32] Witam wszystkich !

  1. #101
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    877
    BMW
    730D
    Skąd
    RADOM
    widzę niezła robota.
    730

  2. #102
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    Ale jak to jest z tymi amorami bo ja nie rozumiem, bierzesz dół od E32 i góre gwint z E39 i spawasz do kupy czy jak???
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

  3. #103
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez e32maciek Zobacz posta
    masz jakieś foto gotowej kolumny przed założeniem?




    Przyłożona jest felga seria 15', aktualnie helper jest skrecony na maxa wiec do rozmiaru 19' jest luz:)

  4. #104
    Vip Vip Awatar epul
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1,032
    BMW
    e32 740i 93'
    Skąd
    Gliwice
    Blog
    14
    felga 15 ma 7'' szerokości co będzie jak dasz 8'' czy 9'' szerokości a w tych wymiarach masz zazwyczaj lepszy felunek ???

    Jak German to Anna.

  5. #105
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław

    Post

    Cytat Zamieszczone przez epul Zobacz posta
    felga 15 ma 7'' szerokości co będzie jak dasz 8'' czy 9'' szerokości a w tych wymiarach masz zazwyczaj lepszy felunek ???
    Helper jest wyżej wiec miejsca jest więcej, w przyszłym tyg przymierzam 18' zdam fotorelację.

    EDIT:

    Długo się nic nie działo, przekładka silnika zajęła w sumie ponad rok ale jest zrobiona. Czas zacząć szykować auto na zlot, lakier w przyszłym roku ale do tego czasu trochę się pozmienia.. Na dobry początek nowe lampy na tył:



    W tym tygodniu ruszam z resztą prac, postaram się informować na bieżąco.

    ..

    Podsufitka zdjęta, jak widać miała już dosyć:



    Plan był żeby obkleić ją "alcantarą" z allegro ale po tym jak wygląda tylna półka szybko zrezygnowałem:



    2 lata auto stało na zewnątrz i materiał całkowicie stracił kolor, roleta uchroniła drugą połowę :)

    EDIT:

    Nowy sufit, po południu montaż:




    Sufit, szyber i przednie słupki już na miejscu:


    Zegary USA w końcu w samochodzie, zniknęły też chromowane ramki wokół zegarów, zamiast nich chyba będą w wersji shadow :)

    Zmieniłem jeszcze obicie foteli z manualnych na elektryczne, trochę zabawy było, niestety fotorelacji brak.

    Felgi na ten sezon 18' przód 8,5' tył 9,5' :


    Edit:

    Działamy dalej, nowy gwint BC Racing (dzięki Sebkowi), niedługo będzie gotowy do założenia. Na razie przespawana wypiaskowana zwrotnica, aktualnie w trakcie malowania:




    Na następny sezon zostaje Rial Daytona Race tyle że większa o 1', baza już jest, jestem na etapie szukania rantów.

    W trakcie przygotowań nowe zaciski P+T..
    Ostatnio edytowane przez Marecki7er ; 07-10-2014 o 01:47

  6. #106
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    8 lat, ale kotleta odgrzewam :) Trochę mnie tu nie było, w sumie tak wyszło z różnych powodów, ale ostatnio czegoś szukałem i wpadłem na 7er, a że znowu się dzieje i to nawet na poważnie postanowiłem się tym z Wami podzielić.

    Auto klasycznie więcej stało niż jeździło, jak może niektórzy kojarzą z ostatniego zlotu na którym byłem e32 ogarnąłem problem z ciśnieniem oleju - wymieniłem podstawę filtra oleju, w starej był ułamany ten bolec w środku na dole. Zrobiłem customowy wydech, tylna puszka i po drodze jakieś rezonatory. Zregenerowałem cały tylny wózek od a do z, złożone na poliuretanach, wszystko w piach i proszek, nowe tarcze kotwiczne itp. Stare dobre Rial Dayttona zastąpiły BBS RS, nowe BH przód. Dałem auto do częściowego ogarnięcia przez lakiernika + delikatna korekta, bo auto blacharsko trzyma się dobrze ale lakier raczej do zdrowych nie należy, plan był polakierować całe auto na sezon 2020.

    Niestety po RACEISM 2k19 auto zaczęło palić olej w ilościach hurtowych, nie równa praca silnika itp. Odme wykluczyłem, mój mechanik też, bo przy okazji swapa była wymieniana na nową ori a od tego czasu nie wiem czy zrobiłem 5000km, więc na pewno nie. Stwierdziłem, że i tak chce tam pchać turbo więc w sumie dobrze, rozbierzemy motor i zobaczymy co jest 5 - silnik ma ok 170-180k przebiegu. Niestety, po rozebraniu silnika do ostatniej śrubki nic nie znalazłem, więc odkręciłem odme od kolektora, a raczej to co z niej zostało :) Tak więc zamiast wydać 300zł na odmę i mieć polakierowane auto, będę miał remont silnika, ale w między czasie zmądrzałem i nie robię turbo, zostaje seria.

    Na tą chwilę większość rzeczy jest poczyszczona, wyszkiełkowana, śrubki i blaszki w nowym ocynku. Dzisiaj odebrałem karton części z ASO, większość rzeczy poszła z oryginału, z zamiennika są pierścienie i panewki (glico i goetze), uszczelki pokryw zaworów, czujnik ciśnienia oleju i jakieś pierdoły. Wszystkie oringi, uszczelki pod głowice, misek, dekli, kpl rozrząd z napinaczami i ODMA:) są ori.

    Plan na te wakacje to złożyć motor, wymalować komorę silnika, odpalić auto i jak wystarczy $ i energii to włożyć airlifta - jedyne rozsądne rozwiązanie, na takim spasowaniu jak to auto mi się podoba nie da się jeździć po Wrocławiu.

    Postaram się informować w miarę na bieżąco co się dzieje :)












  7. #107
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,645
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Można sobie zęby połamać na tym odgrzewanym kotlecie..., ale warto w stu%.
    Robota na grubo i wg mnie utrzymanie serii w silniku na plus.
    Do tego te talerze RSów - miazga. Tak trzymać.

  8. #108
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,382
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    On żyje !! :)
    Z tym RS'em dojebaleś pizdzie uszy !! Szacun
    Jakie masz parametry tych rolek?

    Pzdr :)
    Ostatnio edytowane przez tequila1909 ; 11-07-2020 o 11:30
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  9. #109
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Fajna. Ale za nisko stoi i za cienkie opony.

  10. #110
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Ja to już nawet myślałem, że się na nas wszystkich obraziłeś :P Na szczęście widzę, że zapału do auta nie straciłeś ;)

    Operacja "tylny zawias" właśnie przede mną, więc chętnie dowiem się na PW gdzie ogarniałeś piach+proszek ;)

    P.S. Bębny od pralki to z LG masz? :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •