Pokaż wyniki od 1 do 10 z 124

Wątek: [e32] Witam wszystkich !

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław

    Post

    Cytat Zamieszczone przez epul Zobacz posta
    felga 15 ma 7'' szerokości co będzie jak dasz 8'' czy 9'' szerokości a w tych wymiarach masz zazwyczaj lepszy felunek ???
    Helper jest wyżej wiec miejsca jest więcej, w przyszłym tyg przymierzam 18' zdam fotorelację.

    EDIT:

    Długo się nic nie działo, przekładka silnika zajęła w sumie ponad rok ale jest zrobiona. Czas zacząć szykować auto na zlot, lakier w przyszłym roku ale do tego czasu trochę się pozmienia.. Na dobry początek nowe lampy na tył:



    W tym tygodniu ruszam z resztą prac, postaram się informować na bieżąco.

    ..

    Podsufitka zdjęta, jak widać miała już dosyć:



    Plan był żeby obkleić ją "alcantarą" z allegro ale po tym jak wygląda tylna półka szybko zrezygnowałem:



    2 lata auto stało na zewnątrz i materiał całkowicie stracił kolor, roleta uchroniła drugą połowę :)

    EDIT:

    Nowy sufit, po południu montaż:




    Sufit, szyber i przednie słupki już na miejscu:


    Zegary USA w końcu w samochodzie, zniknęły też chromowane ramki wokół zegarów, zamiast nich chyba będą w wersji shadow :)

    Zmieniłem jeszcze obicie foteli z manualnych na elektryczne, trochę zabawy było, niestety fotorelacji brak.

    Felgi na ten sezon 18' przód 8,5' tył 9,5' :


    Edit:

    Działamy dalej, nowy gwint BC Racing (dzięki Sebkowi), niedługo będzie gotowy do założenia. Na razie przespawana wypiaskowana zwrotnica, aktualnie w trakcie malowania:




    Na następny sezon zostaje Rial Daytona Race tyle że większa o 1', baza już jest, jestem na etapie szukania rantów.

    W trakcie przygotowań nowe zaciski P+T..
    Ostatnio edytowane przez Marecki7er ; 07-10-2014 o 00:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •