Cześć wszystkim, dawno się nie odzywałem ale to dlatego że moja e32 cały czas stoi ;/ Remot silnika zakończony, niestety skrzynia którą kupiłem okazała się uszkodzona, ale o tym napisze innym razem..

Samochód jak narazie chowam do garażu, żeby zimy nie musiał spędzać pod chmurką. Wsześniej go wypoleruję i wywoskuję ;) I zbieram na remont skrzyni, bo to nie są małe pieniądze a już nie chce kupować kolejnej używki. W między czasie nabyłem 2x e32 750il - powyciągam z nich ciekawe bajery jak np el. regulowana kolumna kierwnicy czy oryginalna podgrzewana przednia szyba, ale to dopiero na wiosne. Po cichu zastanawiam się nad przejściem do budy LONG, jeden egzemplarz mam bezwypadkowy w tym samym kolorze (diamantschwartzmetalic) ale musze dokładnie zobaczyć na ile buda jest zdrowa. Ok teraz kilka zdjęć żeby nie było że tak tylko sobie pisze :zzz:


7ka przed myciem..


Po małej kąpieli


Przód jeszcze troche cieknie;p


I rodzinka w komplecie ;D

Przez zimę mam zamiar wszystko na spokojnie przełożyć, a najpóźniej do wiosny zrobić remont skrzyni i może zawieszenia(łącznie z obniżeniem). Później pomyślę nad jakimiś felgami. Narazie jednak chciałbym w końcu przejechać się moim autem ;( Wrażenia z holowania i tak były niesamowite ;D ;D (skrzynia aktualnie jest zdjęta dlatego holowałem)

Wkrótce postaram się dodać fotorelację z remontu silnika - musze wyciągnać zdjęcia od mechanika. Pozdrawiam wszystkich :)