Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 124

Wątek: [e32] Witam wszystkich !

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    96
    BMW
    E-38 740 i
    Skąd
    Zgorzelec
    Witam...

  2. #22
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cześć wszystkim, dawno się nie odzywałem ale to dlatego że moja e32 cały czas stoi ;/ Remot silnika zakończony, niestety skrzynia którą kupiłem okazała się uszkodzona, ale o tym napisze innym razem..

    Samochód jak narazie chowam do garażu, żeby zimy nie musiał spędzać pod chmurką. Wsześniej go wypoleruję i wywoskuję ;) I zbieram na remont skrzyni, bo to nie są małe pieniądze a już nie chce kupować kolejnej używki. W między czasie nabyłem 2x e32 750il - powyciągam z nich ciekawe bajery jak np el. regulowana kolumna kierwnicy czy oryginalna podgrzewana przednia szyba, ale to dopiero na wiosne. Po cichu zastanawiam się nad przejściem do budy LONG, jeden egzemplarz mam bezwypadkowy w tym samym kolorze (diamantschwartzmetalic) ale musze dokładnie zobaczyć na ile buda jest zdrowa. Ok teraz kilka zdjęć żeby nie było że tak tylko sobie pisze :zzz:


    7ka przed myciem..


    Po małej kąpieli


    Przód jeszcze troche cieknie;p


    I rodzinka w komplecie ;D

    Przez zimę mam zamiar wszystko na spokojnie przełożyć, a najpóźniej do wiosny zrobić remont skrzyni i może zawieszenia(łącznie z obniżeniem). Później pomyślę nad jakimiś felgami. Narazie jednak chciałbym w końcu przejechać się moim autem ;( Wrażenia z holowania i tak były niesamowite ;D ;D (skrzynia aktualnie jest zdjęta dlatego holowałem)

    Wkrótce postaram się dodać fotorelację z remontu silnika - musze wyciągnać zdjęcia od mechanika. Pozdrawiam wszystkich :)

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar max
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    pomorze
    siedem

  4. #24
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,238
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Fajna rodzinka - trojaczki ;D

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    104
    BMW
    e32 730i
    Skąd
    MMz
    Hej

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Witam

    Jednego "dawcę" 750iL upolowałeś mi z Głuchołazów, miałem po niego jechać ale mówiąc szczerze to auto było już tak ZMŁUCONE że nawet jako dawca nie rokowało najlepiej.
    Jedno jest pewne - żaden element blacharski z tego auta nie kwalifikował się do użycia bez ingerencji lakiernika, a to już mnie dość mocno zestudziło. Sporo widziałem, ale ten egzemplarz to wyjątkowy koncert korozji (słabe blachy po lifcie) oraz ogólnego zaniedbania.

    Generalnie ten long (1993-09-29) posiadał:

    EDC, 2xAIR Bag, elektrycznie regulowaną kolumne kierownicy, grzane siedzenia i kanapę w elektryce, PDC, telefon którego nie było oraz fabryczny Xenon który też ktoś ukradł i padniętą skrzynię. VIN tego pojazdu to DC60132 :D

    Zacięcia ci jak widać nie brakuje, miłej zabawy z kolekcją pojazdów ;) Grono zbieraczy rarytasów do e32 właśnie się powiększyło...
    Czarne e32 w benzynie!


  7. #27
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Co nie zmienia faktu że nawet jak bym miał tak "ZMŁUCONE-go" iL-a i jeszcze dwie dodatkowo to na pewno bym składał właśnie LANG-a :D Strasznie mi się widzi wersja przedłużona.Jak kupowałem swoją to mi nie robiło różnicy(w sumie to byłem napalony na tą co mam) ale teraz jak bym nie miał swojej i był na etapie kupna E32 to tylko 750iL :hihi:

  8. #28
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    Witam

    Jednego "dawcę" 750iL upolowałeś mi z Głuchołazów, miałem po niego jechać ale mówiąc szczerze to auto było już tak ZMŁUCONE że nawet jako dawca nie rokowało najlepiej.
    Jedno jest pewne - żaden element blacharski z tego auta nie kwalifikował się do użycia bez ingerencji lakiernika, a to już mnie dość mocno zestudziło. Sporo widziałem, ale ten egzemplarz to wyjątkowy koncert korozji (słabe blachy po lifcie) oraz ogólnego zaniedbania.

    Generalnie ten long (1993-09-29) posiadał:

    EDC, 2xAIR Bag, elektrycznie regulowaną kolumne kierownicy, grzane siedzenia i kanapę w elektryce, PDC, telefon którego nie było oraz fabryczny Xenon który też ktoś ukradł i padniętą skrzynię. VIN tego pojazdu to DC60132 :D
    Ma jeszcze podgrzewaną przednią szybe, manualna rolete z tyłu, audio 8 głośników oryg. nokia + wzmacniacz(ładnie gra), hak, dociąganie tylnej klapy, podwójne szyby - wszystkie ori. Cena tez troche upadła bo wyjściowa była dla mnie nie do przyjęcia ;] A jako ciekawostke powiem że koledzy kupili ją za 800zł, zarobili troche na niej(katy felgi itp.) i sprzedali dalej.. to sie nazywa okazja ;) Niedługo też bede badał silnik i dam znać co z tego wyszło.

    Części blacharskie no nie da sie ukryć że są do wyrzucenia, zobacze jak cała buda i jak okaże się że warto to przełoże od swojej, inne są tylko tylne drzwi. Ale tak jak pisze, musze ją dokładnie obejrzeć.

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    886
    BMW
    BMW E38 740 1994r
    Skąd
    okolice Kalisza
    Witam -ciekawie się zapowiada-czekamy na efekty-powodzenia ;)
    Pozdrawiam :)

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Cychol
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    751
    BMW
    R 1200 RT
    Skąd
    się biorą dzieci?
    No fajne, witaj :-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •