Strona 9 z 13 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 124

Wątek: [e32] Witam wszystkich !

  1. #81
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Dawca na pierwszym zdjęciu widoczny :D Wiem że ten środek w kierze to mega rarytas jednak mi się bardziej podoba ori poducha w obręczą w patyku.

    Wykładzina w bagażniku pierwyj sort

    P.S- nie myślałeś o usunięciu tych ramek na zegarach?

  2. #82
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Poduche Alpiny może kiedyś wywalę, bo nijak tam nie pasuje, ale z drugiej strony szkoda jej bo Alpina..

    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    P.S- nie myślałeś o usunięciu tych ramek na zegarach?
    Co do ramek na zegarach, to jedyny element AgroTjiningu u mnie w aucie który jest był i będzie. Miałem mieszane uczucia co do tego "gadżetu" przy e34. Jednak jak ją sprzedałem, i kupiłem tą e32 to czegoś mi brakowało.. założyłem ramki i to właśnie o to chodziło :)

    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw Zobacz posta
    w podpisie masz 777MM a na fotce 753MM?
    Tak, rejestracja to ta druga, jak robiłem podpis to mi się nudziło z resztą ładniej wygląda. Nie każdy jest taki spostrzegawczy jak Ty :)

  3. #83
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    72
    BMW
    E34 525i Touring 93'
    Skąd
    WSZ
    Bardzo fajny projekt. Naprawdę z przyjemnością ogląda się przebieg prac. Masz dużo fantów a także także wiele rzeczy kontrowersyjnych, nad których założeniem sam się zastanawiam. Choć raczej nie założę bo najbardziej cenię oryginał. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych pracach.

  4. #84
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    welurek w bagażniku rządzi niech ciało które tam jedzie też ma trochę luksusu :D

  5. #85
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław


    7 przebudziła się na chwilę z zimowego snu, dostała zimowe koła i dalej poszła spać :) Remoteki poszły się polerować na lustro.

    Zrobiłem też lepsze zdjęcie kierownicy, ale i tak nie oddaje tego jak jest w rzeczywistości, bo tu wyszła za jasno :)


    Przed sezonem będę chciał naprawić skórę na kierownicy, podsufitkę dać w czarną alcantarę no i na pewno będę przekładał wnętrze na to z zielonej. Radio też będzie ori BMW bo z tym badziewiem Beckerem nie mogę się dogadać :) Będę też robił nową BH na lampach Boscha ponieważ obecne lampy (Hella) są dosyć mocno wypiaskowane.
    Ostatnio edytowane przez Marecki7er ; 02-03-2012 o 21:44

  6. #86
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Czyli roboty jak zawsze sporo... Oczywiście żeby nie było nudno. A tak w ogóle to dlaczego kobieta jest topless czyli bez stanika?



    ~wysłane poprzez Tapatalk

  7. #87
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Ostatnio jak jechałem to padało i musiałem zdjąć żeby woda nie naleciała. Potem nie jeździłem i tak zostało. W końcu BRA jest w domu i wymaga wyczyszczenia z insektów :)

  8. #88
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Podoba mi się na tej stali

  9. #89
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Wczoraj ją trochę umyłem bo niestety sytuacja tej zimy zmusiła że musiałem nią kilka dnia pojeździć po brudnych drogach.



    Mały gadżet do kół które już są gotowe ale wjeżdżają za miesiąc, jeszcze je trochę potrę :)



    W tym tygodniu mam ambitny plan zrobienia update'u wnętrza, na tym etapie powinny pojawić się 3 bardzo ciekawe gadżety. Jak pogoda będzie taka jak dziś to na pewno to zrobię.

    Pozdr. :)

  10. #90
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Odnośnie daty ewentualnego update'u to daj mi znać kiedy to podjade do Wro :]



    ~wysłane poprzez Tapatalk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •