Strona 6 z 13 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 124

Wątek: [e32] Witam wszystkich !

  1. #51
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Witam po przerwie, plany potoczyły się w dobrym kierunku. Przednie i tylne zawieszenie obniżone, nowe amorki, tarcze i klocki z przodu, nowe odboje amorków na tył (dzięki użytkownikowi mirekzal).

    Koła to 17' Remotec, przód 9j et28 opona 235/45, tył 10j et8 opona 255/40. Ranty spolerowane na lustro, środki czarne. Zamontowałem na stałe blende zderzaka przedniego oraz blende pod tablicę na tył. Tylne kierunki w kolorze czerwonym. Carbonowe czarno-białe znaczki na masce i klapie. A i zapomniałbym o kwadratowych końcówkach wydechu z 750i. Tyle z zewnątrz.

    Wydech końcowy został odłożony na półkę a zamiast niego są dwie rury :) Na wolnych obrotach chodzi ok ale na wyższych zdecydowanie za głośno, szczególnie odczuwalne w mieście. Na autostradzie można jechać 140km/h potem już robi się za głośno. Muszę coś z tym zrobić, myślałem o strumienicach w miejsce katów.

    W środku założyłem ramki na zegary, ale zdjęcia będą dopiero jak zakończę wewnętrzny update. Kilka zdjęć z zewnątrz :






    Wymieniłem jeszcze w niej silnik krokowy, ale dalej delikatnie faluje na zimnym silniku na wolnych obrotach, wymienię jeszcze przepływke i zobaczę czy się poprawi. Wymiany wymagała również poduszka skrzyni biegów.

    Plany na zewnątrz to bra i obrysówki - tu mam dylemat czy na przód dać ori pomarańczowe czy w wersji black.. widziałem czarne e34 na BH i z pomarańczowym obrysem i wyglądało to ładnie.

    Do środka muszę włożyć skórzane boczki z roletami na tył, mam nadzieję że w tygodni znajdę na to czas. Oprócz tego pozbieram jakieś $$ i zacznę szukać czarnej podsufitki wraz z daszkami rączkami itp, i tylnej kanapy NIE JEŻDŻONEJ, podgrzewanej ew. z elektrycznymi zagłówkami. Obecnie mam wsadzoną na tył kanapę jeżdżoną z 750il ale uważam to za kompletną porażkę, dostać się do akumulatora/bezpieczników/amorków na tył to jakiś dramat. Na dodatek w krótkiej wersji jeżdżona kanapa w ogóle nie ma sensu..

    Serwis techniczny przeprowadzony został w warsztacie polecanym przeze mnie już wcześniej - www.bmw-swapy.pl - wielkie podziękowania
    Felgi robiłem w Żórawinie - www.polerowanie-felg.pl

    Komentarze mile widziane, pozdrawiam :)

  2. #52
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Konkret jak dla mnie,na takie mogę się godzinami gapić,jedynie jeszcze chyba bym się pobawił dystansami bo jak na 10j to tył schowany ale pewnie et wysokie.Zajebiaszcza:D daj więcej fot i dzwięk wydechu heh

    Sent from my Desire HD using Tapatalk

  3. #53
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    tak jak maciek mówi, dystanse zapodaj i malina :D. Co do pomarańczek to popróbuj bo prezentuje się to na prawdę ładnie wg mnie

  4. #54
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 7er Fanatic
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    434
    BMW
    Ciemna strona mocy
    Skąd
    okolice wwa
    Gruba fura super wygląda, dużo zmian na plus:D tak jak maciek napisał, można patrzeć godzinami;)

  5. #55
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Auto zrobione pięknie, Remotec robi robotę bezbłedzie!

    Dobrze kombinujesz z kanapą, miałem tą samą kwestię, zanim trafiłem na podgrzewaną do krótkiej budy minęło ze 2 lata, przewinęło się w tym czasie z 5 kanap z longa.

    Powodzenia w dalszych modach, auto bardzo konkretne.
    Czarne e32 w benzynie!


  6. #56
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DoDominik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    503
    BMW
    e32 m30b30 88'
    Skąd
    Kluczbork
    Blog
    9
    PRZEpiękna i wszystko na temat, na żywo... Brak słów ;)

    ________________________________________

  7. #57
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Prezentuje się świetnie !

  8. #58
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    128
    BMW
    e38 730d 2001
    Skąd
    Beskidy
    Niezle wygląda, ładnie siedzi coś pięknego.

  9. #59
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    43
    BMW
    e 32 735
    Skąd
    wrocław
    bardzo ładne e 32

  10. #60
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Witam po przerwie, zmian nie dużo ale jednak są. Niestety nie mam czasu na zrobienie zdjęć, na szczęście trochę osób mogło zobaczyć auto na zlocie.

    Modyfikacje przeprowadzone od ostatniego czasu to boczki w skórze, roletki tylnych drzwi - duże zamontowane, trójkąciki czekają na swoją kolej, na tył zamontowałem kanapę tylko z elektrycznymi zagłówkami, jestem na etapie szukania grzanego siedziska może do zimy się wyrobię :) W końcu znalazłem czas i dopasowałem lusterka zewnętrzne z e34 po FL - jak dla mnie efekt mega zajebisty, tak jak w przypadku e34 e32 wygląda na nich o wiele lepiej. BRA zakładana tylko okazyjnie (a że każda jazda to okazja więc jest zawsze:). Kilka fotek:






    BH wygląda biednie bo to moje pierwsze lampy które robiłem, teraz szukam ładnego kompletu Boscha i zrobię je jak należy, chyba że w między czasie wpadnie ori BH. Obrys ciągle w planach ale na następny zlot powinien być.
    Ostatnio edytowane przez Marecki7er ; 15-06-2011 o 23:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •