Strona 6 z 13 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 124

Wątek: [e32] Witam wszystkich !

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Zakładaj, zobaczymy :)

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    25
    BMW
    E23 735i L7
    Skąd
    Compton
    Szeroka morda w E32 to jest to, pozdrawiam!
    Jest wiele czarnych BMW, ale jest tylko jeden prawdziwy Czarnuch...

  3. #3
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Witam po przerwie, plany potoczyły się w dobrym kierunku. Przednie i tylne zawieszenie obniżone, nowe amorki, tarcze i klocki z przodu, nowe odboje amorków na tył (dzięki użytkownikowi mirekzal).

    Koła to 17' Remotec, przód 9j et28 opona 235/45, tył 10j et8 opona 255/40. Ranty spolerowane na lustro, środki czarne. Zamontowałem na stałe blende zderzaka przedniego oraz blende pod tablicę na tył. Tylne kierunki w kolorze czerwonym. Carbonowe czarno-białe znaczki na masce i klapie. A i zapomniałbym o kwadratowych końcówkach wydechu z 750i. Tyle z zewnątrz.

    Wydech końcowy został odłożony na półkę a zamiast niego są dwie rury :) Na wolnych obrotach chodzi ok ale na wyższych zdecydowanie za głośno, szczególnie odczuwalne w mieście. Na autostradzie można jechać 140km/h potem już robi się za głośno. Muszę coś z tym zrobić, myślałem o strumienicach w miejsce katów.

    W środku założyłem ramki na zegary, ale zdjęcia będą dopiero jak zakończę wewnętrzny update. Kilka zdjęć z zewnątrz :






    Wymieniłem jeszcze w niej silnik krokowy, ale dalej delikatnie faluje na zimnym silniku na wolnych obrotach, wymienię jeszcze przepływke i zobaczę czy się poprawi. Wymiany wymagała również poduszka skrzyni biegów.

    Plany na zewnątrz to bra i obrysówki - tu mam dylemat czy na przód dać ori pomarańczowe czy w wersji black.. widziałem czarne e34 na BH i z pomarańczowym obrysem i wyglądało to ładnie.

    Do środka muszę włożyć skórzane boczki z roletami na tył, mam nadzieję że w tygodni znajdę na to czas. Oprócz tego pozbieram jakieś $$ i zacznę szukać czarnej podsufitki wraz z daszkami rączkami itp, i tylnej kanapy NIE JEŻDŻONEJ, podgrzewanej ew. z elektrycznymi zagłówkami. Obecnie mam wsadzoną na tył kanapę jeżdżoną z 750il ale uważam to za kompletną porażkę, dostać się do akumulatora/bezpieczników/amorków na tył to jakiś dramat. Na dodatek w krótkiej wersji jeżdżona kanapa w ogóle nie ma sensu..

    Serwis techniczny przeprowadzony został w warsztacie polecanym przeze mnie już wcześniej - www.bmw-swapy.pl - wielkie podziękowania
    Felgi robiłem w Żórawinie - www.polerowanie-felg.pl

    Komentarze mile widziane, pozdrawiam :)

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Konkret jak dla mnie,na takie mogę się godzinami gapić,jedynie jeszcze chyba bym się pobawił dystansami bo jak na 10j to tył schowany ale pewnie et wysokie.Zajebiaszcza:D daj więcej fot i dzwięk wydechu heh

    Sent from my Desire HD using Tapatalk

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    tak jak maciek mówi, dystanse zapodaj i malina :D. Co do pomarańczek to popróbuj bo prezentuje się to na prawdę ładnie wg mnie

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 7er Fanatic
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    434
    BMW
    Ciemna strona mocy
    Skąd
    okolice wwa
    Gruba fura super wygląda, dużo zmian na plus:D tak jak maciek napisał, można patrzeć godzinami;)

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Auto zrobione pięknie, Remotec robi robotę bezbłedzie!

    Dobrze kombinujesz z kanapą, miałem tą samą kwestię, zanim trafiłem na podgrzewaną do krótkiej budy minęło ze 2 lata, przewinęło się w tym czasie z 5 kanap z longa.

    Powodzenia w dalszych modach, auto bardzo konkretne.
    Czarne e32 w benzynie!


  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DoDominik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    503
    BMW
    e32 m30b30 88'
    Skąd
    Kluczbork
    Blog
    9
    PRZEpiękna i wszystko na temat, na żywo... Brak słów ;)

    ________________________________________

  9. #9
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Prezentuje się świetnie !

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    128
    BMW
    e38 730d 2001
    Skąd
    Beskidy
    Niezle wygląda, ładnie siedzi coś pięknego.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •