Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: problem z automatem m60b30

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Miałem dokładnie to samo u siebie kiedyś - osobiście wyjąłem skrzynie ze sprawnego e34, włożyłem do siebie, zalałem olejem i właściwie przejechałem na niej ok kilometra - potem zaczęła szaleć - wjechałem na kanał bo myślałem że oleju jest mało - okręciłem korek do sprawdzenia oleju a ona wywaliła mi na głowę ze 3 litry oleju ...

  2. #22
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    Miałem dokładnie to samo u siebie kiedyś - osobiście wyjąłem skrzynie ze sprawnego e34, włożyłem do siebie, zalałem olejem i właściwie przejechałem na niej ok kilometra - potem zaczęła szaleć - wjechałem na kanał bo myślałem że oleju jest mało - okręciłem korek do sprawdzenia oleju a ona wywaliła mi na głowę ze 3 litry oleju ...
    I co było nie tak? Bo chyba nie zrozumiałem wypowiedzi :)

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    Jeżeli ja dobrze zrozumiałem to chodzi o to że kolega xsilver zalał nową skrzynie olejem i po kilometrze przestała pracować,myślał że przyczyną nie działania skrzyni jest niedostateczna ilość oleju i sprawdzając stan wylał się jego nadmiar ze skrzyni.


    Ostatnio miałem problem ze skrzynią i szukając porad natrafiłem na wypowiedz eksperta z linku którego ci podałem wcześniej że nie mając pewności co do wymian okresowych oleju w asb lepiej tego oleju nie zmieniać tylko ewentualnie uzupełnić stan ponieważ świeży olej wyczyści wszelkie nagary i syfy z układu i może sie okazać że nagle przestanie działać.
    To by się zgadzało z tym co pisałeś że widziałeś jak inne auto jeżdziło ,ale ja dodam że na starym oleju jeszcze chodziła.Bo gdzie dalej znajdziesz przyczynę,wał korbowy pękł czy co?Komputer asb odłączysz też auto pojedzie bo tak też sprawdzałem.

    Jak się mylę to mnie poprawcie .pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •