Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: 750 Indyvidual Lublin

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    Wg wzorca AST: "każda maść jednolita, wielokolorowa lub łaciata jest dopuszczalna. Niepożądana jest jednak czarna podpalana, czekoladowa i biała, jeśli biel obejmuje ponad 80 % powierzchni ciała".
    Problemem jest bardziej czerwony nochal :)

    "Wszelkie odchylenia od powyższego wzorca traktowane są jako wady i oceniane w zależności od ich stopnia:
    - trufla nosowa barwy cielistej,"

    Ast nie powinien miec innej barwy nosa niz czarna, a na pewno wplywa to na jego oceny wystawowe. Mysle ze faktycznie mozna wydzielic z tego nowy temat ;)

  2. #32
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Byłem z Brutem w skarbówce, ich pity się nie chciały bawić, jakaś dziwna rasa ;D
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ponar
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    115
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez wnukus
    Cytat Zamieszczone przez Ponar
    Cytat Zamieszczone przez WojtekE_32
    Mam wrażenie, że to auto stało jakiś rok, półtora temu na allegro dłuższy czas i to u innego właściela.
    też miałem takie wrażenie. O ile dobrze pamiętam gdzieś pod Lublinem. Na fotce z niezbyt reprezentacyjnymi chałupkami w rogu był uwidoczniony PITBUL... ale to tylko taka migawka w głowie i nie jestem pewny.
    Po 1 to Pitbull a po drugie co ma piernik do wiatraka?? Czy to ze ktos ma Pitbulla to juz musi byc jakis degenerat? Albo to wyznacznik zlotej raczki skladajacego z 4 jedno auto?? Sorry ale w ogole nie zrozumialem co to mialo wniesc do tematu a jedynie podnioslo mi cisnienie :razz: Jakby w rogu stal ratlerek to by bylo git? 8/
    Kolego, strasznie nerwowy jesteś. Czytam swój post i nie znajduje w nim nic co ma znamiona zaczepki słownej ot migawka w pamięci, może nic nie wnosząca co tematu i może wogóle nie do tego auta.
    Mam nadzieję, że nie przenosisz tego szybko wzrastającego ciśnienia na psy. Sam mam boksera i jest to mój trzeci pies tej rasy - i bardzo lubię psy wszystkich ras.
    Jeżdząc BMW trzeba mieć dystans do tego co mówią o właścicielach tych aut i nie reagować alergicznie, że ktoś posądzi nas, że jesteśmy dresiarzami, bandytami itd.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •