Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: 750 Indyvidual Lublin

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez Volumax
    Jak dla mnie cena kosmos za e38 nawet tak wyposażone. No ale jednemu się podoba drugiemu nie musi.
    Volumax, cena tylko w Polsce wydaje się "kosmos" - bo tutaj E38 praktycznie kończą się na 40 tysiącach. Tylko nikt nie patrzy, że większość z nich to po prostu trupy i/lub golasy pod względem wyposażenia. :razz:
    50 tysi - to (jak łatwo policzyć) końcowy koszt w Polsce auta - które w DE zostało kupione za ok. 9,000 EUR.
    Tymczasem na tamtejszym rynku bez trudu znajdziesz perełki za 12,000-15,000 EUR. Przykład pierwszy z brzegu -> [KLIK]. Takie auto ze sprowadzeniem wyszłoby pewnie gdzieś w rejonach polskiego E65. Czy warto? Na to każdy sam musi sobie odpowiedzieć, moim zdaniem za pięknego Individuala czy Alpinę B12 - zdecydowanie TAK!

    Cytat Zamieszczone przez Volumax
    Mnie również się kolor skóry nie podoba i jeszcze ta ruda wstawka w kierownicy normalnie wieś :razz:
    Wieś?? Przecież to oryginał i duża rzadkość - więc już z tego powodu ciekawe. Inna rzecz czy chcielibyśmy taki kolor w aucie, tu sam mam mieszane uczucia.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ponar
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    115
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    Lublin
    Niezupełnie to taki oryginał. To extra wyposażenie audio-video obecny właściciel sam wstawiał - przynajmniej tak zrozumiałem z tego co opowiadał.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Michał i co z tego że rzadkość. Mnie się to nie podoba i już :) Nie obraź się ale bardziej mi się twoja podoba. :D Osobiście nie dałbym tyle kasy za tego rudzielca

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Spoko ;) Brązowe skóry to rzecz gustu, mogą się podobać lub nie. Ja mam takie zboczenie, że interesują mnie wszystkie ciekawe/nietypowe opcje w E38.

    Bardziej jednak chciałem podkreślić kwestię tych cen. Grube E38 z rzadkim wypasem naprawdę może kosztować tyle, że ludziom w Polsce nie mieści się to w głowach. Alpiny B12 potrafią chodzić po 20,000+ EUR - a to przecież wciąż "tylko" E38...
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Cytat Zamieszczone przez michal_5000
    Cytat Zamieszczone przez Volumax
    Jak dla mnie cena kosmos za e38 nawet tak wyposażone. No ale jednemu się podoba drugiemu nie musi.
    Volumax, cena tylko w Polsce wydaje się "kosmos" - bo tutaj E38 praktycznie kończą się na 40 tysiącach. Tylko nikt nie patrzy, że większość z nich to po prostu trupy i/lub golasy pod względem wyposażenia. :razz:
    50 tysi - to (jak łatwo policzyć) końcowy koszt w Polsce auta - które w DE zostało kupione za ok. 9,000 EUR.
    Tymczasem na tamtejszym rynku bez trudu znajdziesz perełki za 12,000-15,000 EUR. Przykład pierwszy z brzegu -> [KLIK]. Takie auto ze sprowadzeniem wyszłoby pewnie gdzieś w rejonach polskiego E65. Czy warto? Na to każdy sam musi sobie odpowiedzieć, moim zdaniem za pięknego Individuala czy Alpinę B12 - zdecydowanie TAK!

    Cytat Zamieszczone przez Volumax
    Mnie również się kolor skóry nie podoba i jeszcze ta ruda wstawka w kierownicy normalnie wieś :razz:
    Wieś?? Przecież to oryginał i duża rzadkość - więc już z tego powodu ciekawe. Inna rzecz czy chcielibyśmy taki kolor w aucie, tu sam mam mieszane uczucia.
    Polać mu :D

    michal_5000 bardzo mądrze prawisz :) zgadzam się z Tobą w 100 %
    Only E38

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    165
    BMW
    E38 740i z 1999 r. i E39 528i z 1997 r. małżonki
    Skąd
    Białystok
    Mam wrażenie, że to auto stało jakiś rok, półtora temu na allegro dłuższy czas i to u innego właściela.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ponar
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    115
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez WojtekE_32
    Mam wrażenie, że to auto stało jakiś rok, półtora temu na allegro dłuższy czas i to u innego właściela.
    też miałem takie wrażenie. O ile dobrze pamiętam gdzieś pod Lublinem. Na fotce z niezbyt reprezentacyjnymi chałupkami w rogu był uwidoczniony PITBUL... ale to tylko taka migawka w głowie i nie jestem pewny.

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ponar
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    115
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    Lublin
    Cena spadła do 47 900.

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    Cytat Zamieszczone przez Ponar
    Cytat Zamieszczone przez WojtekE_32
    Mam wrażenie, że to auto stało jakiś rok, półtora temu na allegro dłuższy czas i to u innego właściela.
    też miałem takie wrażenie. O ile dobrze pamiętam gdzieś pod Lublinem. Na fotce z niezbyt reprezentacyjnymi chałupkami w rogu był uwidoczniony PITBUL... ale to tylko taka migawka w głowie i nie jestem pewny.
    Po 1 to Pitbull a po drugie co ma piernik do wiatraka?? Czy to ze ktos ma Pitbulla to juz musi byc jakis degenerat? Albo to wyznacznik zlotej raczki skladajacego z 4 jedno auto?? Sorry ale w ogole nie zrozumialem co to mialo wniesc do tematu a jedynie podnioslo mi cisnienie :razz: Jakby w rogu stal ratlerek to by bylo git? 8/

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    Cytat Zamieszczone przez wnukus
    Cytat Zamieszczone przez Ponar
    Cytat Zamieszczone przez WojtekE_32
    Mam wrażenie, że to auto stało jakiś rok, półtora temu na allegro dłuższy czas i to u innego właściela.
    też miałem takie wrażenie. O ile dobrze pamiętam gdzieś pod Lublinem. Na fotce z niezbyt reprezentacyjnymi chałupkami w rogu był uwidoczniony PITBUL... ale to tylko taka migawka w głowie i nie jestem pewny.
    Po 1 to Pitbull a po drugie co ma piernik do wiatraka?? Czy to ze ktos ma Pitbulla to juz musi byc jakis degenerat? Albo to wyznacznik zlotej raczki skladajacego z 4 jedno auto?? Sorry ale w ogole nie zrozumialem co to mialo wniesc do tematu a jedynie podnioslo mi cisnienie :razz: Jakby w rogu stal ratlerek to by bylo git? 8/
    Po 1 to nie zauważyłem, żeby ktos tu o kimś mówił degenerat, czy coś w tym stylu. To Ty kolego użyłeś tego słowa.. i wyrażenie "złota rączka składający z 4 jedno auto" również należy do Ciebie. Koledzy tylko przedstawili to, co widzieli na fotkach kiedyś. Ciekawe dlaczego Ciebie to tak dotknęło..?
    Swoją drogą to ja mam wyrobione zdanie o ludziach, którzy kupują sobie takie psy... :razz: A autko malina.. chętnie przyjrzałbym się mu z bliska :D
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •