Strona 5 z 27 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 267

Wątek: amerykański bulgot m60,m62

  1. #41
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Brak wkładów katów - czy to jest to samo co poprostu brak katalizatorów?

    Co masz zamiar zrobić z wydechem końcowym bo ja też zabieram się za taką modernizacje :)

  2. #42
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Brak wkładów - tzn brak wkładów :D tzn że została cała obudowa katalizatora, natomiast jego środek jest pusty - byłem zmuszony to zrobić, bo jeden sie rozsypał i zapchał ...


    Samochód chodzi przyjemnie , na zewnątrz nie jest głośno - raczej dyskretnie , ale basowo .... Jednak wydaje mi się że jest za cicho...


    W związku z tym że środkowy tłumik mi się sypie , zakupiłem wydech z 730v8 z ladnym tlumikiem środkowym , ale zmodyfikowanym tłumikiem końcowym ( jest oryginalny , ale kolega mówił, że ma środka - całego , częsci - nie wiem - dziś będę go oglądał ) .


    Dziś oglądne tłumik , wyczyszczę , zakonserwuję wszystko - i w tym tygodniu będę go montował - więc zaczekaj na efekty - zobaczymy jaki efekt przynosi taka modyfikacja tłumika końcowego.


    Jak będzie za głośno to mam swój tłumik końcowy w idealnym stanie ...

  3. #43
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    Brak wkładów - tzn brak wkładów :D tzn że została cała obudowa katalizatora, natomiast jego środek jest pusty
    Sory moze jestem jakis wczorajszy ale czy jak zamiast katów wspawam rurke to wyjdzie na to samo ? :P

  4. #44
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Ale powiedz mi po co sobie życie utrudniać ? będziesz spawał rury, obsadzał w nich gniazda z sond ? A tak bierzesz w rękę prenta zakrzywionego czy innego druta i wygrzebujesz cały środek katalizatora.... Pojemność wydechu się prawie nie zmienia , z zewnątr wszystko wygląda jak oryginał ... A efekt - sam słyszysz




    Patrzyłem właśne na ten tłumik końcowy - prowdopodobnie ktoś rozpruł obudowę i wstawił w środek 2 rury biegnące od początku tłumika końcowego do końcówek wydechu - ale czy zostało to dookoła obłożone watą ,to nie wiem ... Założe w całości tak jak jest na próbę i podziele się wiadomościami

  5. #45
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    A ja tam wolę maksymalne wyciszenie ;D

    Lubie jak się auto toczy, a nie wiadomo czemu (?) :D , bo go nie słychać. Niestety za jakiś czas też będę musiał się rozejrzeć za zmianą tłumika, bo widzę że już mu wychodzi przemęczenie życiem.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  6. #46
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    niop ale ostatnio BMW przegina. Dzisiaj oglądałem na YouTube moje auto mażeń czyli X6 M i możesz wierzyć lub nie ale mimo, że jest to M i z zewnątrz ciary przechodzą to w środku jest absolutna cisza co dla mnie nie do końca jest zrozumiałe
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #47
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    prawdziwa moc musi budzić respekt wśród przechodniów i zainteresowanie policji :hah:


    Dlatego albo zmodyfikować wydech , albo mieć go tak przerdzewniałego , żeby polowa spalin bokami wychodziła co zapewnia odpowiednie doznania słuchowe :]

  8. #48
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    prawdziwa moc musi budzić respekt wśród przechodniów i zainteresowanie policji :hah:


    Dlatego albo zmodyfikować wydech , albo mieć go tak przerdzewniałego , żeby polowa spalin bokami wychodziła co zapewnia odpowiednie doznania słuchowe :]
    To byś się zdziwił jak tydzień temu byłem w praktikerze w M1.
    Wyjeżdżam z "prostokąta"-parkingu a tu małżeństwo jakieś idzie mi na bok auta - facet zauważył, a kobieta lezie na mój tor jazdy, więc powolutku się toczę. jak juz była ok. 1m od zderzaka to się zorientowała że bmw 7er na nia jedzie - z wrażenia prawie sie na plecy przewróciła, myślałem że zawału dostała. Za to jej mąż się przewrócił - tak się śmiał że stracił równowagę :hah: :what:
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  9. #49
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Ja żartowałem oczywiście :>


    Nie jestem maniakiem głośności wydechu doprowadzającej do krwawienia z uszu... Raczej wole przyjemny basowy pomruk , który na obrotach daje znać że to nie 3 cylindrowe 1,2 :razz:

  10. #50
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    niop ale ostatnio BMW przegina. Dzisiaj oglądałem na YouTube moje auto mażeń czyli X6 M i możesz wierzyć lub nie ale mimo, że jest to M i z zewnątrz ciary przechodzą to w środku jest absolutna cisza co dla mnie nie do końca jest zrozumiałe
    Nie dawno na zaproszenie BMW Polska jeździłem X6 5,0i 4,4 V8 biturbo, w środku lekki pomruk ale na zewnątrz typowy bulgot amerykańca, szczególnie przy wkręcaniu się.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •