Strona 13 z 27 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 267

Wątek: amerykański bulgot m60,m62

  1. #121
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    48
    BMW
    E38 750i
    Skąd
    Brzesko
    Myśle że spokojnie da się zrobić przyjemny dla ucha wydech który będzie stonowany ,spróbuj udrzyć do tej firmy MG Motorsport.
    Słyszałem ich kilka wydechów i mogę spokojnie polecić.

  2. #122
    Początkujący Użytkownik Awatar wyczyn
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    97
    BMW
    E38 740iL
    Skąd
    Pułtusk
    Witam odświerze wątek. zrobilem małą zmiane w swojej Beti. Katy sa wytłuczone czyli przelot.... tłumik srodkowy został, i wyciąłęm wczoraj końcowe tłumiki i zamiast nich wspawałem rure 60tke. Powiem szczerze ze czegos takiego sie nie spodziewałem :D bardzo ładnie bulgocze na wysokich obrotach troche za głośne ale mozna sie przyzwyczaić... w Trasie 80-100km/h w środku troche głośno ale niestety cos za cos... nie znalazlem nic na forum a interesuje mnie to czy taka zmiana nie ma wpływu na silnik i inne podzespoły?? bo jednak oczywiste ze cisnienie w układzie sie zmniejszyło.... co o tym sądzicie ?? :)

  3. #123
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grzechu4don
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    530
    BMW
    E38 na gwincie w 20 calach
    Skąd
    Bydgoszcz
    mogłeś nagrać jakiś filmik jak to chodzi :p
    sam się zastanawiam nad modyfikacją układu wydechowego

  4. #124
    Początkujący Użytkownik Awatar wyczyn
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    97
    BMW
    E38 740iL
    Skąd
    Pułtusk
    słuchaj nagram filmik jak to chodzi, ale nie mialem czasu bo ledwo zrobiłem to i musiałem jechac w trase... Na szczescie tylko do niemiec takrze wroce i po weekendzie postaram sie wrzucic bo planuje powrót ok poniedziałku ;)

  5. #125
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grzechu4don
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    530
    BMW
    E38 na gwincie w 20 calach
    Skąd
    Bydgoszcz
    ok będę zaglądać czy coś się pojawiło :D

    pozdro

  6. #126
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez wyczyn Zobacz posta
    Witam odświerze wątek. zrobilem małą zmiane w swojej Beti. Katy sa wytłuczone czyli przelot.... tłumik srodkowy został, i wyciąłęm wczoraj końcowe tłumiki i zamiast nich wspawałem rure 60tke. Powiem szczerze ze czegos takiego sie nie spodziewałem :D bardzo ładnie bulgocze na wysokich obrotach troche za głośne ale mozna sie przyzwyczaić... w Trasie 80-100km/h w środku troche głośno ale niestety cos za cos... nie znalazlem nic na forum a interesuje mnie to czy taka zmiana nie ma wpływu na silnik i inne podzespoły?? bo jednak oczywiste ze cisnienie w układzie sie zmniejszyło.... co o tym sądzicie ?? :)
    Miałem coś takiego u siebie, fakt ryk straszny bo bulgotem tego nazwać nie można, no chyba że do 1500 obrotów. Po roku jeżdżenia w ten sposób założyłem kpl wydech od 750i i lepiej mi się jeździ. Jakieś modyfikacje planuje ale na pewno już nie zostawię samych rurek i środkowego. Filmiku nie mam ale wszyscy co byli na zlocie w Ślesinie 2011 słyszeli :)

  7. #127
    Początkujący Użytkownik Awatar wyczyn
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    97
    BMW
    E38 740iL
    Skąd
    Pułtusk
    Cytat Zamieszczone przez Marecki7er Zobacz posta
    Miałem coś takiego u siebie, fakt ryk straszny bo bulgotem tego nazwać nie można, no chyba że do 1500 obrotów. Po roku jeżdżenia w ten sposób założyłem kpl wydech od 750i i lepiej mi się jeździ. Jakieś modyfikacje planuje ale na pewno już nie zostawię samych rurek i środkowego. Filmiku nie mam ale wszyscy co byli na zlocie w Ślesinie 2011 słyszeli :)
    to prawda bulgot jest do 2 tys obrotów... zastanawiam sie czy policja nie zabierze mi dowodu... hehe bo przy przyspieszaniu i ponad 4 tys obrotów słychać mnie po drugiej stronie miasta hahaha :D a pytanko do Ciebie po roku jazdy nic sie nie dzialo z silnikiem czy cos w tym stylu z jakimis innymi podzespolami ??

  8. #128
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Silnik działał bez zmian, tak samo w mocy nie poczułem różnicy.

    Na przyszły sezon wycinam środkowy i zostanie na końcowym może to będzie lepiej brzmiało.

  9. #129
    Początkujący Użytkownik Awatar wyczyn
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    97
    BMW
    E38 740iL
    Skąd
    Pułtusk
    aaa okej... ja planuje jeszcze inny manewr zrobic... rozwiercic koncowe tłumiki i wyciąć środkowy... moze zamiast pustych katów wstawić strumienice ?? sam nie wiem trzeba by bylo pokombinowac to cos moze i tanim kosztem by wymyslił.... a jeszcze sie zastanawiam jak by chodził silnik na totalnym przelocie jak mam puste katy, wyciać srodkowy i zostawic te końcowy pseudo tłumik z rury co wspawałem.... ?? w wolnej chwili moze cos pokombinuje... ale wydaje mi sie ze wtedy moze byc juz za głośnoo :(

  10. #130
    Zaawansowany Użytkownik Awatar martinez538
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    447
    BMW
    330xd e91/ ex740iA e38 2000r/525i e34 1990r
    Skąd
    Myszków
    jak to ktoś wcześniej pisał, żaden wydech nie zrobi z bmw amerykańca, konstrukcja silnika jest całkiem inna i nie ważne czy silnik ma 4.0l czy 8.0l nie będzie nigdy tak pracował, chodzi tu o skok tłoka, komorę spalania czy choćby nawet o inne krzywki na wałkach rozrządu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •