Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [ elektryka] Samopoziomowanie Xenon'ów

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    488

    [ elektryka] Samopoziomowanie Xenon'ów

    Mam do Was pytanko. Czy każde E32 wyposażone fabrycznie w xenon'y i spryskiwacze ma samopoziomowanie ? Pytam ponieważ miałem kolizję drogową i mam uszkodzony przód . Kolizja nie z mojej winy więc chciałbym podpiąć pod ekspertyzę rzeczoznawcy fakt , iż samopoziomowanie działało , a teraz nie działa . Tylko teraz pytanie po czym poznać , że samopoziomowanie u mnie jest ? Auto jest z kwietnia 94 czyli koniec produkcji.

  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Może po VIN-ie??
    Kurcze, szkoda auta ;(

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    488
    Czy jest ktoś w stanie to mi sprawdzić ? Mogę podać VIN na PW . Tylko czy w kodzie będzie czy jest samopoziomowanie czy nie ?

  4. #4
    Takie coś znalazłem w ETK na tylej osi więc czujnik był w e32: http://www.realoem.com/bmw/showparts...30&hg=33&fg=30

    A jeśli był to pewnie przy xenonach standardowo.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  5. #5
    a czy w e32 było w ogóle samopoziomowanie?? Zerknąłem przed chwilą w ETK i w sekcji dotyczącej oświetlenia jest na temat Xenonów, natomiast w zawieszeniu nie ma nic na temat elementów poziomowania (tak jest w e38).

    EDIT: Damias mnie ubiegł, w e32 nie było czujnika na przodzie, a był z tyłu....

    Swoją drogą cena powala. Sam czujnik to prawie 800 zł.... A łącznik to ponad 200

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    488
    Czyli nie ma co się podpinać z samopoziomowaniem pod likwidację szkody skoro cały układ i czujnik jest z tyłu. Uszkodzony mam przód auta , tył nie był ruszony. Czyli do wymiany pójdą same xenony.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •