Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: [ elektryka] 750i Brak prądu, zamek, nie można wejść do wozu

  1. #21
    To innej rady niż majdrowanie kluczykiem w prawych drzwiach nie widzę - ale TYLKO na podniesionej klamce!

    Możesz sprawdzic od spodu, ale w E32 nie przypominam sobie żeby był plus główny - taki w miarę łatwy do podania. Jest taki, ale w E38 750i ;(

    Ciekawe czy jest dojście do linki od maski nad lewa przednia lampą. Nie próbowałem metody, ale w E32 jest tylko jeden zamek w masce ;) Może masz jakiegos kumpla z E32/34 żeby potrenować?
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    29
    BMW
    '92 E32 M70
    Skąd
    Wrocław
    Z e32 mam, ale chlopak akurat w Brnie na wyscigach motocyklowych smiga do niedzieli. Innych - brak. Coraz bardziej opcja cegly wydaje mi sie natomiast kuszaca ;). Tak samo, jak ogloszenie pt "zamienie" :) na 730/35 z gazociagiem oraz w podobnym stanie i o podobnym wyposazeniu.

  3. #23
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Ciekawe czy jest dojście do linki od maski nad lewa przednia lampą. Nie próbowałem metody, ale w E32 jest tylko jeden zamek w masce ;) Może masz jakiegos kumpla z E32/34 żeby potrenować?
    Spróbuj tej metody - jak ci się uda to na śrokdu przy podszybiu masz klemę do podpięcia zewnętrznego akumulatora lub prostownika (dawcy prądu).

    Ewentulanie jako ostateczność pozostaje Ci "fachowiec" od odchylenia drzwi i "asystentem" pociągnięcie klamki od przedniej maski.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    137
    BMW
    E38
    Skąd
    Zielona Gora
    Mi sie wydaje ze tu nie ma co kombinowac tylko przod autka do gory plastiki zdjac i podpiac kabel plusowy za pomoca tkz "krokodylka" od prostownika do alternatora a minusowy do blachy i jesli to akumulator to fura otwarta max 15 min pracy zadnych nerwow.
    Kiedys z kolesiem zrobilismy tak w e34 gdy na miescie padl aku.

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    111
    BMW
    e32
    Skąd
    olsztyn
    a ja wtrące swoje 2 grosze :)

    wyrwij kratke/ta osłone plastykowa od lamp od strony kierowcy ( mocowane na dwóch plastykowych kołeczkach, jak juz wyrwiesz to masz dostęp do zamka klapy, czymś zagiętym pociągniesz i z banki ( dzis testowałem jak wyjmowałem lampy ) plastyk dozo nie kosztuje i sam sobie go zmienisz....

    chyba najmniej pracochłonne i najtańsze rozwiązanie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •