Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 187

Wątek: Jaki kupic telefon komorkowy?????

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    to ja Ci powiem jakiego nie kupuj!!

    Noki 5800 Xpress Music !!!! Dotykowy szajs!
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    130
    12 lipca możesz, ale nie musisz ;) n97 to obecnie full. Widzę że tego właśnie szukasz, więc lepiej poczekać, lub molestować konsultanta z biura obsługi :D oni zwykle mogą więcej niż ci z salonu. Telefony HTC zamaszyście wchodzą na rynek i mają niezłą opinie, może przyjrzyj się ofercie...


    Pozdrawiam.
    "Old School Style"

  3. #13
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Powiedz im że jak nie dadzą Ci N97 to zrywasz umowe , wtedy napewno sie zgodzą :D

  4. #14
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    W ofercie nie mają SE? Może mają moją ulubioną zabawkę czyli X1?
    PS. Nie bierz nic co chodzi na symbianie! Jest to niby wytwór Sony ale ten system jest bardziej upośledzony niż przeciętny chińczyk ;D (i to nie ważne czy w SE czy w Nokii czy w czymkolwiek)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    ........ Nie bierz nic co chodzi na symbianie! ....
    Możesz uzasadnić, co jest złego w Symbianie?

    I tak przy okazji jaką nację obrazisz w kolejnym poście? Czekamy już na mafię rosyjską i chińską... Kto następny?? :D

  6. #16
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Nikogo nie obrażam rusek=mongoł oni tak mają w genach... to naukowe wyjaśnienia ;D

    A wracając do tematu.
    Sybian ma kilka fajniejszych rzeczy których nie może mieć zwykły soft a za to jest wolny, wolny i jeszcze raz wolny. Odczyt wiadomości może trwać 10 sek (otwarcie) :D
    Do tego się zawiesza i jeszcze pewnie można by było znaleźć wiele haków na niego. Miałem na Symbianie 3 SE (głównie seria P) i znajomi mieli Nokię (głównie seria N) i z porównań wychodziło, że Nokia bardziej się wiesza a SE za to częściej jest zamulony.
    Czyli po prostu nie warto mieć Symbiana dla paru dodatkowych bajerów i się później wkurzać non stop
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #17
    Używam symbiana w Nokii E51 i nie potwierdzam żadnej z przytoczonych powyżej przypadłości. Starsze nokie faktycznie cierpiały na szybkość działania oraz tendencję do zwisów, ale to już historia. Zatem w chwili obecnej nie odrzucałbym tego systemu.

    ----
    ... Mongołowie.... kto następny?? ;D

  8. #18
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Ja tylko słyszałem, że jest lepiej a nie, że problemy znikły. Nie wiem bo sam używam zabawki z Windows Mobile... i co mogę o tym powiedzieć? CAŁY WINDOWS ;D
    Rewelka bo można zrobić wszystko ale też można mieć zonka jak przy starym dobrym windowsie :) jakaś zawiecha czy coś :) się zdarza jak przez całą historię istnienia okienek
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    ........ Nie bierz nic co chodzi na symbianie! ....
    Możesz uzasadnić, co jest złego w Symbianie?
    Wiesz, bo jak się nie wie, że telefonu z systemem operacyjnym nie można za bardzo zaśmiecać różnymi programami i ogólnie trzeba umieć się tym bawić, to później powstają takie opinie, bo "telefon się zawiesza" ;D
    Sam używam N73 i HTC Diamonda i jakoś nie narzekam żeby Symbian albo Windows Mobile był "be". Owszem - mają swoje wady, ale to przeciez jest "zabawka" - stworzona nie tylko z myślą o dzwonieniu.

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Sybian ma kilka fajniejszych rzeczy których nie może mieć zwykły soft a za to jest wolny, wolny i jeszcze raz wolny. Odczyt wiadomości może trwać 10 sek (otwarcie) :D
    Do tego się zawiesza i jeszcze pewnie można by było znaleźć wiele haków na niego. Miałem na Symbianie 3 SE (głównie seria P) i znajomi mieli Nokię (głównie seria N) i z porównań wychodziło, że Nokia bardziej się wiesza a SE za to częściej jest zamulony.
    Czyli po prostu nie warto mieć Symbiana dla paru dodatkowych bajerów i się później wkurzać non stop
    Ja również nie wiem skąd te rewelacje...
    Używam Nokii E51 na Symbianie i nie potwierdzam żadnych z wymienionych kłopotów (mam też porównanie z Windows Mobile 6).
    ----------
    Wracając do głównego wątku:
    Cytat Zamieszczone przez arielowaty
    3)nie bede uzywal i tak wielu z jego opcji
    Hmm... IMHO trudno odpowiedzieć na pytanie "jaki telefon?" dopóki nie określisz sobie co jest dla Ciebie ważne... Duży ekran (a rozdzielczość/liczba kolorów?), dotykowy ekran, możliwość wgrywania wielu aplikacji (wgrałeś kiedyś jakąkolwiek?), słuchanie muzyki (słuchasz?), wiele pasm/zakresów (bywasz w USA?), WiFi, USB, Bluetooth, IrDA (łączysz się z czymś? jak tak to z czym?), GPS, może jeszcze jakieś inne rzeczy?
    A może przeciwnie - w zasadzie tylko dzwonisz, SMS-ujesz i nastawiasz alarm na rano? Wtedy wystarczy najprostszy telefon a główne kryteria to cena lub ew. wygląd który Ci się podoba...

    Tak więc powinieneś chyba zacząć od określenia kryteriów... ;)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •