Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Wątek: Prosiłbym o pomoc w zakupie E65 2003r 3.0d

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Ale wiesz to tylko takie nasze gadanie. bierz auto na serwis w krakowie i niech ci przejrzą ludzie którzy się znaja. Wstepna pomoc zaoferował ci wiktor, i mysle ze od tego trza zacząć.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    10
    BMW
    BMW 730d / 745
    Skąd
    Kraków
    Hmm no może coś w tym jest ;) Poczekam na Diagnozę kolegi Wiktora bo na razie to tylko zbieram obawy ;)

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    189
    BMW
    BMW
    Skąd
    Polska
    Witam

    Znalazłem ogłoszenie tej 730 d wklejam , będzie łatwiej ocenić ten samochód znawcą E65 http://otomoto.pl/bmw-730-C8519209.html


    Pozdrawiam

  4. #14
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Witam,

    to E65 z ogloszenia - jezeli to to o ktore chodzi ma bardzo kiepskie wyposazenie (nie ma praktycznie nic oprocz standardu).

    Siedzenia nieogrzewana, niewentylowane, niemasowane. Nawet klimatyzacja jednostrefowa.
    Brak pamieci dla siedzenia pasazera.

    Po prostu golas ;D

    Nie napalaj sie tylko szukaj dalej a znajdziesz. Uwierz mi ze po czasie bedzie ci brakowac tych dodatkow a dokupienie ich osobno kosztuje fortune.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    10
    BMW
    BMW 730d / 745
    Skąd
    Kraków
    Oo dzieki za znalezienie ;)

    Hmm czyli co ten model sobie odpuścić ? Nie warto?

    Nie ukrywam ze troszkę mi zależy na czasie i ten model mi sie podoba i jeśli ten samochód byłby sprawny w 100% to hmm ;]

    A to wyposażenie co jest to i tak raczej bije inne autka na głowę , aa to 71tysiecy to jest max jaki moge wydać na auto :(

  6. #16
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Mowie z wlasnego doswiadczenia - po pewnym czasie zacznie ci brakowac tego wyposazenia.

    Zrobisz jak uwazasz - ja na twoim miejscu kupilbym 745i i wsadzil gaz, ale to tylko moje zdanie !
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  7. #17
    Vip Vip Awatar tomcad
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    493
    BMW
    E38 728 '96
    Skąd
    Kraków
    Wyposażenie wyposażeniem, ale jak zacznie brakować mocy, to będzie problem...
    Też polecam 745i... z gazem.
    E23 728 - E38 728 - E60 520d - E65 750i

  8. #18
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Zgadzam sie z Sebkiem jest to lekki golas jesli chodzi o wyposazenie...chocoaz ja tez nie mam grzanych i wentyllowanych foteli i po miesiacu sie przyzwyczailem(ale mam za to pelna klime nastrefy hehe) jest to do ogarnuiecia i z czasem przestanie brakowac..
    A co do silnika to ja tez bym wolal 745i i do tego gaz.....
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Jeżeli przebieg autentyczny, stan nienaganny sprawdziłbym w ASO i auto Ci się podoba to kupuj. Ja osobiście nie przywiązuję wagi do gadżetów pomimo że warto je mieć :) każda pierdułka cieszy :D . Inną dla mnie ważną kwestią jest kolor auta. Ja osobiście nie przepadam za sreberkiem. Uważam że 7 w ciemnym kolorku dużo ładniej i dostojniej się prezentuje. Ale są gusta i guściki jednemu się podoba drugiemu nie. Najważniejsze żeby stan techniczny był dobry i żeby autko Tobie się podobało.

  10. #20
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Oglądałem dzisiaj tą srebrną 730d...

    Zuważyłem tylko kilka mankamentów, praktycznie każdy element był malowany (oryginalny lakier na dachu i na tylnej klapie) - nie chodzi mi jednak o sam fakt poprawek lakierniczych tylko o rażącą jakość ich wykonania. Na prawym przednim błotniku widać ewidentnie przetarty stary lakier na krawędzi. Prawa tylnia lampa jest źle spasowana do karoserii, głównie za sprawą prawego tylnego błotnika (element wchodzący pod lampe jest po prostu krzywo). Na prawych tylnych drzwiach widać sporą zaprawkę pędzlem - taka sama jest na błotniku po drugiej stronie szczeliny. Maska w niektórych miejscach jest szorstka w dotyku, niestety ze względu na materiał z którego są wykonane przednie elementy nie byłem w stanie zmerzyć grubości powłoki lakierniczej. Lewy bok auta jest w o wiele lepszej kondycji, co prawda po otwarciu drzwi widać krawędź, która oznacza miejsce do którego auto było lakierowane i na tylnych drzwiach jest delikatna wgniotka to reszta jest OK. Patrząc pod maskę nie widać śladów ingerencji w blacharkę.

    INPA pokazała 9 błędów. W module DDE na każdym cylindrze błąd wtyczki (zarejestrowany tylko 23 razy, nie występujący obecnie), w module nawigacji błąd światła, którego nie da się wyłączyć (swoją drogą światło wewnątrz auta świeciło się cały czas i nie dało się go wyłączyć, nie wiem czy tak powinno być czy to właśnie ten błąd :P ). Dwa kolejne błędy były w jakichś dziwnych modułach, których nie chciało mi się szukać. Generalnie na kompie OK. We wnętrzu auta widać mocno wytarte od wsiadania plastiki.

    O wiele lepiej prezentowała się stojąca obok 745Li z USA XXX :P Nie dość, że tańsza to jeszcze szybsza :D i lepiej wyposażona :D Nawet sam zacząłem się zastanawiać nad przesiadką z e38 :D Gdyby była po lifcie... kto wie ;)

    XXX: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8101632

    XXX wystawione przez komis: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8864161

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8655082 ta stała po sąsiedzku, również po sporych poprawkach lakierniczych :P

    No ale skoro szukasz 730d to chyba pozostaje Ci szukać dalej ;)
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •