Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Xenon do E32

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    30

    Xenon do E32

    Witajcie i słuchajcie ;>
    Chcem zamontować xenonki do buni ale chciałem się polecić bo może ktoś z was ma jakieś sprawdzwone z Allegro?
    Aha i w ramach potwiedzenia soczewki to H1 tak ?;>
    Pozdrawiam

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    jak zakladac to oryginal z e32, z tego co pisano na forum to ksenon powinien miec regulacje poziomu swiatel - jesli jej nie ma mozesz razic pojazdy z przeciwka a to jest bardzo prowincjonalne czy malomiasteczkowe zeby nie powiedziec burackie, dopilnuj zeby miec swiatla ustawione prawidlowo, jesli nie zamierzasz to nawet sie nie przyznawaj
    Czarne e32 w benzynie!


  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    40
    BMW
    E38, 750iA
    Skąd
    Kielce
    Polecam oryginały jeżeli znajdziesz. Zwróć uwagę na producenta ponieważ z tego co piszą na Johan & Sean's E32 Page występowały lampy Bosch'a i Helli przy czym należy pamiętać, że do Boscha nie znajdziesz już nigdzie żarników! Co regulacji świateł to ja za to mam pytanie. Czy wymagana jest jeżeli mam NIVO? Osobiście uważam, że nie miało by to sensu. Poprawcie mnie jeżeli się mylę.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    35
    BMW
    e32 735
    Skąd
    ostrowiec sw.
    Nie spotkalem sie z bm 7 zeby nie miala regulacji swiatel;)

  5. #5
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Jesli znajdziesz ori xenon do E32 to daj znac bo to chyba bardziej deficytowe niz roletki na tyl :D

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    40
    BMW
    E38, 750iA
    Skąd
    Kielce
    Ja nie mam regulacji świateł :) Jeszcze raz zapytam: Mając nivo po co regulacja świateł. Przecież zawieszenie samo się poziomuje :/ Co do oryginalnych xenonów to zdobycie graniczy z cudem to prawda. Mnie się nie udało ;)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar MCGUMA
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    616
    BMW
    e32 735i, e46 318, ex(e30 325i touring, e30 325i coupe, e30 318 sedan, )
    Skąd
    Mielno/Koszalin
    Ja mam u siebie ori z e32.Mam nivo,regulacje swiatel ale ta standardowa.Powinny byc tez spryskiwacze.Ja wymienialem u siebie zderzak i narazie jeszcze nie mam.Podesle fotki jutro jak swieca.Lampy mam hella.A zarniki d2s
    Jest e32 7xx,E30 325i 24v swap na e30 335i :) i sprzedane :(

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Ja mam nivo i brak regulacji świateł :D przy tym zawieszeniu regulacja raczej mija się z celem. Myślę że ksenony nie powinny oślepiać nikogo skoro zawieszenie jest zawsze wypoziomowane :)

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    30
    No właśnie wiem że jest problem z org xenonem, dlatego zadałem pytanie właśnie o zamiennik czyli zestawy z Allegro czy ktoś może ma już zamontowany u siebie i jak narazie nie narzeka i mógłby polecić. Tak więc czekam na jakieś opinie ;)

  10. #10
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    hej
    Ja mam w e32 założony zestaw HID 8000K z allegro.Jestem póki co zadowolony.Światło jest dużo lepsze i tu nie ma co mówić mimo że to tylko zestaw z allegro.Świecą mi już dwa lata i żarniki OK :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •