Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: wymiana żarówki w liczniku

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    @ Sylwek7
    o co skaczesz do mnie?
    Ty wyraziłeś swoje zdanie, ja swoje - ciebie nie podważam!

    Teraz idąc za ciosem (skoro do mnie pijesz), to pewnie naskoczysz tez na Sylwekk, że zreasumował nasze posty

    -----
    A wracając do tematu, kolega mechanik wielokrotnie wyjmował zegary w e32 bez wypinania akumulatora i może ze 2 razy się zdarzyło że kontrolka poduchy zabłysła.
    Ja u siebie poszedłem za jego zdaniem i niestety musiałem sie podpinać by kasowac błąd - ale wyszło to na korzyść, bo miałem też jakiś od automatu do skasowania.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  2. #12
    Nic nie piję do nikogo - poczytaj uważnie posty. Można dużo łatwiej niż kolega - mechanik

    Bez OT proszę

    Basta!
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #13
    Panowie, peace :medit:

    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    .....
    A wracając do tematu, kolega mechanik wielokrotnie wyjmował zegary w e32 bez wypinania akumulatora i może ze 2 razy się zdarzyło że kontrolka poduchy zabłysła.
    Ja u siebie poszedłem za jego zdaniem i niestety musiałem sie podpinać by kasowac błąd .....
    To kolega mechanik miał więcej szczęścia niż rozumu. Bo poducha zapala się zawsze, jak odłączasz/podłączasz zegary z włączonym zapłonem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •