Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Mini spot na Śląsku - Auchan - Katowice 24 czerwiec 2009

  1. #1
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3

    Mini spot na Śląsku - Auchan - Katowice 24 czerwiec 2009

    Wczoraj , jako że ciągle czuje niedosyt po zlocie w Sulejowie , zorganizowaliśmy sobie razem z chłopakami : Joe White, kris100s i ELVIS'em małego spota na górnym parkingu CH Auhan w Katowicach.

    Nie było co prawda tłocznie, ale miła atmosfera dopisała i poznałem na żywo kolejnych dwóch pasjonatów 7er , których nie miałem okazji poznac w Sulejowie.

    Oto kilka fotek odemnie. Jako że miejsce w którym sie spotkaliśmy nie należy do malowniczych, dlatego też fotki są takie jakie są :]



























    Jeszcze raz dziękuje panowie za spota, miło było sie spotkac choc przez chwile , i mam nadzieje że będzie jeszcze okazja i to byc może w większym gronie.

    Tyle odemnie ... Pozdrawiam :papa: :medit:

  2. #2
    No i super :D

    Widzę, FuBu, że wykorzystujesz czas w Polsce bardzo efektywnie :D

    Tak trzymać

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Widzę, że Wam tak samo jak mi jest ciągle mało
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  4. #4
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    No i super :D

    Widzę, FuBu, że wykorzystujesz czas w Polsce bardzo efektywnie :D

    Tak trzymać
    Zlot w Sulejowie , i ten mini spocik w Katowicach to najciekawsze zajęcia w czasie tych dwóch tygodni kiedy jestem w PL :) .... całe dwa tygodnie , pogoda jak w UK ehhh :razz:

  5. #5
    Dobra atmosfera i kilka siódemek to podstawa :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez FuBu
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    No i super :D

    Widzę, FuBu, że wykorzystujesz czas w Polsce bardzo efektywnie :D

    Tak trzymać
    Zlot w Sulejowie , i ten mini spocik w Katowicach to najciekawsze zajęcia w czasie tych dwóch tygodni kiedy jestem w PL :) .... całe dwa tygodnie , pogoda jak w UK ehhh :razz:
    W sumie rząd nam obiecywał drugą Irlandię... Tylko dlaczego zaczęli od pogody?? Najważniejsze, że coś się dzieje w interesie...

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Cytat Zamieszczone przez FuBu
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    No i super :D

    Widzę, FuBu, że wykorzystujesz czas w Polsce bardzo efektywnie :D

    Tak trzymać
    Zlot w Sulejowie , i ten mini spocik w Katowicach to najciekawsze zajęcia w czasie tych dwóch tygodni kiedy jestem w PL :) .... całe dwa tygodnie , pogoda jak w UK ehhh :razz:
    W sumie rząd nam obiecywał drugą Irlandię... Tylko dlaczego zaczęli od pogody?? Najważniejsze, że coś się dzieje w interesie...
    Sylwekk ale to dobre!!!! Najwazniejsze, że wszyscy jeszcze zyjemy zlotem i oto chodziło w tym całym spotkaniu. Gratulacje za zorganizowanie tak szybko spotu ;D

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Ja ze swojej strony powiem ze milo mi bylo Was poznac i mam nadzieje ze jeszcze jakiegos spota zmontujemy ;)
    Aaaa i najwazniejsze pamietajcie zeby nie jezdzic po parkingu bo przyjedzie policja :razz:

  9. #9
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Cytat Zamieszczone przez kri100s
    Aaaa i najwazniejsze pamietajcie zeby nie jezdzic po parkingu bo przyjedzie policja :razz:
    no tak :D

    to jest najlepszy tekst naszego SPOTU

  10. #10
    Hehe, tak, proszę nie jeździć po parkingu. To nam powiedziała ochrona, która zainteresowała się co tam robimy. Fubu czemu nie wrzuciłeś tych fotek jak pchamy nasze furki :D?
    A tak na poważnie to gratulacje dla naszego dyżurnego fotografa śląskiego czyli Fubu za foty. Ciąg dalszy nastąpi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •