Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: [e38] Witam wszystkich!!!

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    120
    BMW
    żadne
    Skąd
    Dąbie
    No właśnie nie mam pojęcia co to jest... To "cos" było już zainstalowane jak ją przyprowadziliśmy. Podejrzewam ze to jest cos od instalacji tego drugiego telefonu ale nie jestem pewien. :/
    Jest jeszcze jedna rzecz w tym samochodzie która mnie zastanawia i nie wim czy to było zamontowane seryjnie czy dołożone przez poprzedniego właściciela. Więc jeżeli możesz to sprawdź u siebie i mi odpisz. Mianowicie chodzi mi o to że w bagażniku na tej "pokrywie" pod która jest akumulator mam zamek z kluczykiem i nie było by w tym nic diwnego gdyby nie to że od tego zamka odbiegają kabelki (w kolorach czerwonym i czrnym) a gdzieś tam dalej mam jeszcze taki mały przełącznik podłączony do kabli tego samego koloru... I nie mam zielonego pojęcia co to jest i do czego służy 8/ . Więc jak możesz to sprawdx czy tez takie cos masz i co to moze być...
    Pozdro!!

  2. #22
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    no i jakiś talib wciśnie w telefonie guzik i będzie tylko BUM .... :) u mnie nie ma tego :)

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    120
    BMW
    żadne
    Skąd
    Dąbie
    No więc odświeżam temat.
    Jakis czas temu (troche ponad miesiac) założyłem na forum temat dotyczący BMW e32. Taką tez chciałem kupic i w tym celu wybrałem sie za zachodnia granice (a dokładniej do Monachium) do pracy i na "zakupy" :P
    Niestety zakup serii 7 po obejzeniu 3 egzemplarzy które okazały sie totalna padliną pokrzyżowała mi mama, mówiac że to "za duże i za szybkie auto dla mnie". hmm... no i niestety...
    Wiec kupiłem sobie BMW ale e36 w nadwoziu 4ro drzwiowym w kolorze DiamantSchwarzMetallic z 1993r. Auto ma 2,5 litrowy agregat pod maska z przebiegiem 240tys, manualną skrzynie biegów a z wyposażenia to elektryczne szyby (przód), klimatyzacja, sportowe podgrzewane fotele, czarna skóra, wspomaganie, elektryczne lusterka i szyberdach. Z zakupu jestem zadowolony bo auto "chodzi" naprawde dobrze i osiągami nie odbiega od tych mocniejszych serii 7. hmm... to by było na tyle. Wiec chyba bede musiał sie z wami pozegnac i napisac ze kiedys tu wróce... tym razem juz ze swoja serią 7.

    Pozdrawiam :papa:

  4. #24
    mozesz tu zagladac nawet jesli jestes tylko pasjonatem 7. a jak juz posiadziesz swoją to poczujesz sie tu jak w rodzinie. gratulacje ze zdania prawka skoro furka nabyta to chyba jest. pozdro

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    120
    BMW
    żadne
    Skąd
    Dąbie
    Prawko juz jest (od lutego) 7 tez ale ojca, a wiadomo jak to jest jak auto jest ojca... 7 bedzie napewno, nie teraz to pozniej, a narazie musze sie zadowolic 325i ;)

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    30
    BMW
    stand by mode
    Skąd
    Poznań
    hehe... głowa do góry! ;)

    moje pierwsze własne auto to był Maluch z 1990r, o E36 mogłem wtedy co najwyżej pomarzyć, więc źle nie trafiłeś - a na pewno nie ma podstaw do narzekań! :papa:

  7. #27
    Szybkiego zrealizowania planów związanych z 7er :)

    Pozdrawiam
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  8. #28
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez Czarny
    Niestety zakup serii 7 po obejzeniu 3 egzemplarzy które okazały sie totalna padliną pokrzyżowała mi mama, mówiac że to "za duże i za szybkie auto dla mnie". hmm... no i niestety...
    7.

    Pozdrawiam :papa:

    Najwazniejsze,ze wybrales BMW a nie jakias Lagune lub Peugota. To sie chwali!! Za to SZACUN..
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •