Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [mechanika] Sprężyny tylnie do e32 730

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    223
    BMW
    E32 M30B30 '88, G12 750ix
    Skąd
    Wrocław

    [mechanika] Sprężyny tylnie do e32 730

    Witam
    Padły mi tylnie spreżyny, tył siedzi za nisko przy niewielkim obciążeniu. Nie interesuje mnie zbytnie obnizanie zawieszenia, chcialbym aby były to sprezyny podobne do oryginalnych(kto robi oryginalne sprezyny do bmw?). Szukajac w internecie spotykam tylko "sportowe" sprezyny. Co i gdzie kupic? Na allegro widzialem Monroe(170 zl), jakos nie mam przekonania. W lokalnym sklepie polecaja Kayabe(240 l), a Stones1- Kraemer&Freund(148 zl). No i oczywiscie oryginalne sprezyny 485 zl. Oryginał troche za drogi, a do tych firm mam pewne obawy. Auta nie mam zamiaru sprzedawac i chce cos pozadnego.
    Co robic? Moze sa jakies inne lepsze firmy? Co polecacie?
    Pozdrawiam Stos
    <<STOS>>

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Zadzwoń 062 7302294 .Z tego co pamiętam dorabiają sprężyny chyba do wszystkiego. :D

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Możesz zregenerować stare,znalazłem firmę w Twojej okolicy,napewno będzie najtaniej.Ile będziesz chciał tyle ci rozciągną:
    http://szczegoly.pkt.pl/kusek_wlodzi...abb2ab5f0.html

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    223
    BMW
    E32 M30B30 '88, G12 750ix
    Skąd
    Wrocław
    Wolalbym wlasnie nowe, wiadomo regeneracja to regeneracja, nigdy nie beda jak nowe. Jestem w stanie przeznaczyc na nie 600 zl. Po regeneracji nie wiadomo jak dlugo wytrzymaja i jak bezpieczne beda takie sprezyny
    Pozdrawiam
    <<STOS>>

  5. #5
    Pamiętam zmieniłem kiedyś spręzyny w e32 nówki lesfo..... coś tam i klapła jeszcze niżej niz na ori starych styranych wiec te stare oddałem do rozciągniecia i zostały stare juz do końca






    Tak to wyglądało po rozciąganiu niby kosmos ale po jakimś tygodniu fajnie klapła i było gicor

    Te czarne to te nowe sprężyny lesfo....... coś tam coś tam
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    też tak miałem, kupiłem nowe sprężyny, niestety nie wiem jakiej firmy bo załatwiał je zaprzyjaźniony mechanik i przyszły w siatce "decathlon"

    ale zaskutkowały glebą na oko -30. prowadziła sie świetnie ale bałem sie co bedzie jak wsiadą 3 osoby na tył i jeszcze pełen bagażnik.. + butla lpg.. dałem do rozciagniecia, przez 2 godziny jazdy była x7, ale juz klapło o jest jakies +20 względem orginału. juz nie zachaczam o krawężnik pod blokiem :)

    co więcej - kowal który je rozciagał, powiedzial że jak klapną do końca, to żeby przyjechać, on mi dorobi orginalnej długości spreżyny tylko dużo twardsze. akurat do jakiejś 730 dorabiał. wyglądały... solidnie. nie widziłem po założeniu ich, ale mi sie podobały.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    223
    BMW
    E32 M30B30 '88, G12 750ix
    Skąd
    Wrocław
    Padlo na oryginalne 384 zl:) Zobaczymy czy warto
    <<STOS>>

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •