Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 67

Wątek: Pozdrawiam fanów 7.

  1. #41
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    273
    BMW
    brak
    Skąd
    niemcy
    jak niemozesz odczytac,nierozumiem ?tego sie niodczytuje wyskakuje Ci tylko info jak masz zamalo powietrza w kturyms z kol

  2. #42
    Cytat Zamieszczone przez maciek777
    jak niemozesz odczytac,nierozumiem ?tego sie niodczytuje wyskakuje Ci tylko info jak masz zamalo powietrza w kturyms z kol
    Chodzilo o to ze Anatol ma tylko czujniki na kolach i nic poza tym bo kupil je wraz z felgami :) :D

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    273
    BMW
    brak
    Skąd
    niemcy
    Anatol ja musze kupic dwa do zimuwek,moze bys odsprzedal??

  4. #44
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Z chęcią sprzedam.Tylko wolałbym w kpl bo potem bujać się z dwoma ...

  5. #45
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    273
    BMW
    brak
    Skąd
    niemcy
    spoko kupie kaplet.

  6. #46
    Początkujący Użytkownik Awatar marek2m
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    45
    BMW
    e38
    Skąd
    podkarpackie
    130 km/h na tempomacie większość trasy po autostradach europy. Po 3000km 7,8 l/100km.
    Bez ściemniania. Webasto to może ma każdy diesel tylko nie każdy ma zdalne odpalanie. Szyby podwójne nie każde 740d miało bo widywałem takie. Wśród podwójnych szyb są też dwa rodzaje. Zwykłe podwójne (dwie cienkie szyby oddzielone gazem) oraz podwójne antywłamaniowe (dwie grubsze rozdzielone folią antywłamaniową). Wracając do spalania to ściemniać nie ma co. Podając Wam, że moje autko spaliło w trasie relatywnie mało to raczej ciekawostka niż jakakolwiek duma z tego. Panowie jeździmy 7-kami i to żaden wstyd podać że się płaci dużo za paliwko. O takie pierdoły niech się sprzeczają własciciele aut z silnikami z "wiertarki" hehehe.
    Pozdrawiam
    marek2m
    P.S. Która to kostka do radiomodułu na 17 lub 40 PINów? Może to śmieszne, że tego nie wiem ale wszystko tam działa bez zarzutu więc nie grzebałem hehehe. Muszę to teraz sprawdzić dla instalacji pod iPoda.

  7. #47
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marcin-e32
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    557
    BMW
    E32 '92 735i
    Skąd
    Poznań
    Witam najładniejszego Jelcza i jego właściciela, szczerze przyznam sie, że jelczem nigdy nie jezdzilem, moze jakas mala przejażdzka po placu budowy ? :D

  8. #48
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    273
    BMW
    brak
    Skąd
    niemcy
    Witam,740 sa z reguly grubo wypasione co do tych szyb to mnie zaciekawiles i sprawdze to bo tez mam podwujne i kiedys strzelila mi tylnia i powstala taka dziwna siatka z tylu.Naczym polega to webasto zdalnie odpalane (chodz Ci o pilota?).Pozdrawiam

  9. #49
    Początkujący Użytkownik Awatar marek2m
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    45
    BMW
    e38
    Skąd
    podkarpackie
    Tak. Mam tu na myśli pilota. Nie każda 7 miała do webasto pilota i centralkę odbioru jego fal do zdalnego odpalania webasto, choć można w ASO dokupić taki zestaw doposażenia. Co do szyb to te "zwykłe" podwójne nazywały się DOPPELVERGLASUNG a te 3 razy droższe podwójne antywłamaniowe SCHUTZVERGLASUNG i na pewno nie chodzi tu o pancerne szyby bo to zupełnie inna bajka.
    Pozdrawiam
    marek2m

  10. #50
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    273
    BMW
    brak
    Skąd
    niemcy
    Witam ja do mojego webasto musialem dokupic tylko pilota zaprogramowali mi go i dziala.wiesz zastanawiam sie bardz nad zamiana mojej na 740d i duzo osób mi odradza ?A co Ty powiesz jest warto czy to bedzie "ZAMIENIL STRYJEK SIEKIERKE....."chodzi mi tu jedynie o moc.Jak Ci sie sprawuje?
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •