Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 67

Wątek: Pozdrawiam fanów 7.

  1. #21
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask


    Witam, beemka az milo popatrzec ;)


    p.s: ma aktywny tempomat?

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  2. #22
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Witaj,
    Miło że ktoś wkońcu realnie pisze o spalaniu.. :D

    A co do wyposażenia to z autopsji wiem że BMW stosowało dziwną politykę,ja nie mam np. PDC.

  3. #23
    Początkujący Użytkownik Awatar marek2m
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    45
    BMW
    e38
    Skąd
    podkarpackie
    Witajcie.
    Tempomat ma zwykły ale wiem, że można było aktywny spotkać w tych modelach. Chyba na dodatkowe zamówienie. Ma PDC przód/tył, lusterka samościemniające i wiele innych pierdół. Nie ma ekranów w zagłówkach. Tylna kanapa jest podgrzewana ale nie ma elektrycznych ustawień no i podłokietnik z tyłu ma tylko schowek bez telefonu i regulacji. Nie ma lodówki no i tej nieszczęsnej żaluzji hehehe. Tak jak już pisałem pracuję nad jej montażem. Z ciekawych rzeczy to naprawdę polecam podgrzewaną kierownicę. W opisie nie robiło to na mnie wrażenia ale w praktyce to zapewniam Was, że jest to bardzo miły bajer. Szczególnie w zime dni. Wiecie jakie to uczucie dotykać zimną skórę? Jak trupa hehehe. Może przesadziłem ale podgrzana kierownica w zimne dni to bardzo, bardzo przyjemna sprawa.
    Pozdrawiam
    marek2m

  4. #24
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Witam Marek -

    moglbys zerknac pod auto - czy cale tlumiki sa ze stali nierdzewnej - czy tylko same koncowki ? Moze jakies dokladniejsze foto wydechow ? z tylu i z boku ?
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  5. #25
    Początkujący Użytkownik Awatar marek2m
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    45
    BMW
    e38
    Skąd
    podkarpackie
    Sebek ale mi zadania dajesz hehehe. Postaram się jakieś zdjęcia "rurek" zrobić. Sądzę że to jednak nic nadzwyczajnego widziałem podobne w tych modelach. No ładne są ale ja do tego podchodzę spokojnie. Czy układ cały jest z nierdzewki? Niesądzę. Mało się na tym znam ale przy wymianie klocków w serwisie oklądałem podwozie i nie widziałem tam aby rury były jak niklowane bo chyba tak wyglądają z nierdzewki. Przede wszystkim to cała podłoga jest strasznie zabudowana i zobaczyć tam coś jest trudno.

    Mam do Was pytanie. Czy instalował ktoś z Was iPoda do e38 tak aby nie usuwać CD. Ale tak aby sterować jego funkcjami na kierownicy i panelu mediów.

    marek2m

  6. #26
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Witam Marek,


    jest takie urzadzenie firmy DENSION - nazywa sie Icelink





    Znajdziesz je np. TUTAJ

    Daje ono mozliwosc sterowania Ipodem przez kierownice i radio - playlist´a jest pokazywana na monitorze - ale nie jestem pewny - jak sie to ma ze zmieniarka - wydaje mi sie ze podlacza sie to zamiast zmieniarki.

    Co do wydechu chodzi mi o same puszki koncowe.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  7. #27
    Początkujący Użytkownik Awatar marek2m
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    45
    BMW
    e38
    Skąd
    podkarpackie
    Dzięki Sebek. Poważnie rozważę tą instalację iPoda. Mam najnowszego 160GB. Byłoby troszkę muzyki w autku. No nie? Rożważę nawet kosztem zmieniarki bo chyba warto.
    Pozdrawiam i przyglądnę się puszkom.
    marek2m

  8. #28
    Początkujący Użytkownik Awatar marek2m
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    45
    BMW
    e38
    Skąd
    podkarpackie
    Jest tylko małe. Model instalacji z twojego linku jest do e38 bez DSP a ja mam DSP. Jest jednak trop. Może są instalacje iPoda pod E38 z DSP. Poszukam po necie.
    Pozdrawiam
    marek2m

  9. #29
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Podejrzewam ze to bedzie problem - nie ma oprocz Icelinka chyba nic co daje mozliwosc sterowania przez kierownice.

    Jezeli przebolisz ta mozliwosc - jest jeszcze jedno rozwiazanie - jesli posiadasz modul radia BM54. W tym przypadku - to radio ma w sobie wejscie AUX w Stereo - trzeba poprowadzic tylko przewody.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  10. #30
    Początkujący Użytkownik Awatar marek2m
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    45
    BMW
    e38
    Skąd
    podkarpackie
    Napisałem do krajowego dystrybutora tego sprzętu zapytanie o ten DSP.

    http://www.navisys.pl/sklep/product_...roducts_id=478

    Ten link kieruje na stronę z modelem kompatybilny n navi 16:9 w E38. Niestety brak informacji o DSP a nie każda navi 16:9 była z nagłośnieniem DSP.
    Poczekam na ich odpowiedź i dam znać.
    Marek2m

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •