Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 73

Wątek: Masta ponownie i moje nowe 740 iL

  1. #41
    7ka
    Gość
    no i wyglada jak wiekszosc e38

    nerki ktore sa tandetne i szare

    sloneczka

    tylne lampy pomaranczowe a przednie tradycyjnie biale

    wnetrze ok poza kierownica ktora jest obszyta za grubo i skora ma inny kolor niz poduszka.. gryzie sie to

    podsumujac .. bylo ladnie a robi sie jak wiekszosc na allegro :?

  2. #42
    A mnie sie autko bardzo podoba i fajowo że jest tyle chromu, lubie chrom :P ;D ;D ;D

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    no i wyglada jak wiekszosc e38

    nerki ktore sa tandetne i szare

    sloneczka

    tylne lampy pomaranczowe a przednie tradycyjnie biale

    wnetrze ok poza kierownica ktora jest obszyta za grubo i skora ma inny kolor niz poduszka.. gryzie sie to

    podsumujac .. bylo ladnie a robi sie jak wiekszosc na allegro :?
    Może i wygląda jak większość e38 i niech dla Ciebie bedzie nawet mega tandetnie ... najważniejsze w tym wszystkim jest to, że ja mam mieć z tego satysfakcję i mi się to ma podobać ... Jeśli mam z przodu białe kierunki a z tyłu pomarańczowe to jest moja własna, indywidualna kompozycja ... jak się znudzi to po prostu ją zmienie. Co do kierownicy faktycznie nie jestem z niej zadowolony .. o ile dobrze się ją trzyma w rękach o tyle jej wygląd i rodzaj skóry nie powala :/ Podsumowująć ... mam przed sobą jeszcze sporo pracy ... PS. tak w nawiasie 7ka na allegro wiekszość aut to właśnie seria czyli styl który Ty preferujesz

  4. #44
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Mi osobiście auto bardzo się podoba. Lubię dużo chromu ... jeszcze bym halogeny zmienił na te chromowane.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  5. #45
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    auto malinka tylko ta kierka... no i faktycznie te nerki jakies dziwne.... ten chrom jest jakis bardzo dziwny.. jakis taki mega jasny kolor bo przeciez mialem chromy od grega w 728 i mialem ori u siebie w 750.... i wygladaly inaczej :/
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  6. #46
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Bo w ori chromowane są tylko przody żeberek w nerkach a u kolegi MastaKleszcz żeberka są całe srebrne/chromowane :P Ja jestem za ori ;)

    Polecam konsekwencje w stylistyce - jak przód bez pomarańczy to tył również :D

    Z resztą rób co chcesz z autem z zewnątrz, ja i tak ten środek kiedyś od Ciebie wezme ;D
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  7. #47
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    W tych u mnie również chromowane sa tylko przody jednak w przeciwieństwie do ori w moich podróbkach z alledrogo reszta zamiast czarna jest srebrna :/ nery kupiłem u tego samego sprzedawcy co kiedyś jednak tym razem przyszły mi troszke inne ... zdecydowanie solidniej wykonane :) Co do lamp ... albo kupie amerykański kierunek albo zmienie tylne lampy ... Ale jak na razie mi to nie przeszkadza a w razie czego jak się przeje to po prostu zmienie - nie wszystko na raz bo finanse nie pozwalają :)

  8. #48
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    temat kierownicy jest już znany ... za to grill - nie jest taki zły - to ten chyba "xxl" z alleeetanio ;]
    Twoja sztuka jest napewno w 10-tce najładniejszych w klubie ( moje zdanie )
    powodzenia
    Pewność na każdym kilometrze ...

  9. #49
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez sennapowieka
    temat kierownicy jest już znany ... za to grill - nie jest taki zły - to ten chyba "xxl" z alleeetanio ;]
    Twoja sztuka jest napewno w 10-tce najładniejszych w klubie ( moje zdanie )
    powodzenia
    też tak uważam , że jest w pierwszej 10 zaraz po mojej byłej/teraźniejszej :D
    Pić trzeba ! Jeść można !

  10. #50
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Haha :P Olej Ty weź się w końcu zdecyduj :P bo w niedalekiej przyszłości to z samym skuterem wodnym zostaniesz :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •