Podepne sie pod temat bo nie warto zakładać nowego,byłem zmuszony zmienic spręzyny z przodu bo moje zakończyły życie i teraz auto wyglada jak terenówka ;(
http://img408.imageshack.us/my.php?i...651024x768.jpg pomiędzy opona a brzegiem błotnika mam 10cm ,nie powiem jakie założyłem sprężyny bo poprostu nie wiem ale od 3.0 do 5.0 były tylko te...zero wyboru..ale wracajac do tematu chciałbym posadzić przód i myslałem o takich http://moto.allegro.pl/item669915498...8_seria_7.html
zadzwoniłem i zaproponowali mi -45 bo takie też mają teraz moje pytanie czy nie bedzie problemu po wymianei takich sprężyn? jak ze skokiem amortyzatora? moze polecicie mi jakiś inny sposób zeby posadzić auto?