Miałem już sprężyny jamex przy accordzie i było całkiem nieźle, auto spadło odpowiednio i komfortu zbytnio nie ubyło (dają 5 lat gwarancji). Accorda sprzedałem po kilku tygodniach od wymiany sprężyn, więc za wiele nie powiem na ich temat, ale co może się stać, pękną?. Wahanie komfort kontra wygląd przechyliło szale na korzyść wyglądu. Miałem wybór czy kupić oponki na standardowe 16" czy na 18" i padło na 18-tki. Oponki powinny jutro dojechać, do kompletu wypadałoby przygleić autko. Jeśli nie jamex to jakie i gdzie można zamówić? Amorki chce zostawić i pamiętajcie że jeżdżę po Grudziądzu więc betonowe odpadają ;)

ps. Dopiero zauważyłem że trochę nie ten temat, więc jeśli to możliwe proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu :D

Z góry dzieki za podpowiedzi.

Pozdrawiam

asluk