[quote="dzikigrzyb"]walił ci amortyzator.... bo pewnie Ori miałeś.Zamieszczone przez bitek-bitek
Widzisz mam amorki Bilstein B6 więc cholernie twarde, a auto teraz jest na sprężynach Einbacha i nie ma tego problemu co z Jamexem. Jamex po prostu nie pasuje.




Odpowiedz z cytatem