[quote="dzikigrzyb"]
Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
ciągle coś waliło z przodu
walił ci amortyzator.... bo pewnie Ori miałeś.

Widzisz mam amorki Bilstein B6 więc cholernie twarde, a auto teraz jest na sprężynach Einbacha i nie ma tego problemu co z Jamexem. Jamex po prostu nie pasuje.