To fakt auto obniżyło się ładnie, ale ja nie mogłem zrozumieć dlaczego ostatni zwój tych sprężyn ( górny ) ma górną średnicę większą niż oryginalna sprężyna lub inne zamienniki, zadzwoniłem do gościa który to sprzedaję ten zaczął mierzyć średnicę innych kompletów i okazało się że jest tak samo większa ta średnica. I to właśnie dlatego te sprężyny pukają bo są luźne u góry nie siedzą dobrze w łożysku i tym talerzu metalowym który jest u góry amora. http://www.realoem.com/bmw/showparts...46&hg=31&fg=10
Element 9.




Odpowiedz z cytatem