Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 89

Wątek: Sprężyny JAMEX do e38

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    130

    Sprężyny JAMEX do e38

    Witam, od momentu jak kupiłem bunie waham się czy obniżyć . . . Ogólnie auto stoi ładnie równo (nie ciągnie nisko tyłu). Te -30/40mm dodaje sporo uroku :D Rozważam zakup niżej podanych sprężyn
    Kod:
    http://allegro.pl/item659336237_jamex_sprezyny_obnizajace_bmw_e38_seria_7.html
    Ktoś próbował ?? Jakie wrażenia ??

    Pozdrawiam
    "Old School Style"

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    pewnie ciekawie ja mam doswiadczenie z AP Sportwerke i mialem -40mm/-00mm przez 6miesiecy i nie bylo utraty komfortu a przod ladnie opadl.

    ps.mam 2 przednie sprezyny do sprzedania tanio ale to na PW.pozdrawiam
    wiem ze cena tych jameksow jest w miare lecz na 100% warto zainwestowac w cos sprawdzonego.
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    ja dzisiaj dla kumpla "podciołem" sprezyny, mowil ze niema nic do stracenia, i wyszlo ladnie, komfort identyczny a auto stoi nizej, nawet tylnich amorkow nietrzeba demontowac, zaraz pewnie zostane wysmiany ale naprawde wyszlo ladnie i dobrze, a koszt 0.7 tequila dlamnie :D + pare cytryn

  4. #4
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    zaraz pewnie zostane wysmiany ale naprawde wyszlo ladnie i dobrze, a koszt 0.7 tequila dlamnie :D + pare cytryn
    krzywy191 !! ?? prosze Cie :D

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    ja dzisiaj dla kumpla "podciołem" sprezyny, mowil ze niema nic do stracenia, i wyszlo ladnie, komfort identyczny a auto stoi nizej, nawet tylnich amorkow nietrzeba demontowac, zaraz pewnie zostane wysmiany ale naprawde wyszlo ladnie i dobrze, a koszt 0.7 tequila dlamnie :D + pare cytryn
    Może tylne to jeszcze można podciąć bo są na całej długości takie same ale chyba nie przednie które mają mniejszą średnice na końcach a większą w środku :/ Chyba że to auto miało wszystkie sprężyny jednakowe :D Bo wogóle o jakim autku mowa? ;D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    ja dzisiaj dla kumpla "podciołem" sprezyny, mowil ze niema nic do stracenia, i wyszlo ladnie, komfort identyczny a auto stoi nizej, nawet tylnich amorkow nietrzeba demontowac, zaraz pewnie zostane wysmiany ale naprawde wyszlo ladnie i dobrze, a koszt 0.7 tequila dlamnie :D + pare cytryn
    Może tylne to jeszcze można podciąć bo są na całej długości takie same ale chyba nie przednie które mają mniejszą średnice na końcach a większą w środku :/ Chyba że to auto miało wszystkie sprężyny jednakowe :D Bo wogóle o jakim autku mowa? ;D
    o e38 damias i jak sie przyparzysz to 1.5 zwoju jest identyczna, obcinasz 0.5 i jest malinka, uklada sie super, auto stoi 3cm nizej, nic niedobija itp, ogolnie mysle ze duzo wiecej szkodzimy zakladajac sprezyny przykladowo "jamexa" gdzie napewno material i odolnie wykonanie jest przynajmniej 2 krotnie gorsze niz ori, kolega chcial sprawdzic co wyjdzie a ja czy dam rade to dobrze zrobic, no i wyszlo, nic niema do stracenia (bo jak niewyjdzie to i tak kupi nowe) a wyszlo normalnie, dam ci auto, mozesz ogladac i nic niezobaczysz jestem pewien w 100% ze jest to duzo bezpieczniejsze niz zakladanie jakiegos "syfu" z allegro,

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    123
    BMW
    e38
    Skąd
    lublin
    no właśnie ja kupiłem jamexa i lipa załozyłem i jest 2cm wyżej niż seria i jestem zły jak newiem co bo zapłaciłem 100za wymiane a teraz musze je zdjąć bo wygląda do dupy
    także nie polecam produktu chyba że ktoś chce cross -cantry e38 ;)

  8. #8
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez paoloz
    no właśnie ja kupiłem jamexa i lipa załozyłem i jest 2cm wyżej niż seria i jestem zły jak newiem co bo zapłaciłem 100za wymiane a teraz musze je zdjąć bo wygląda do dupy
    także nie polecam produktu chyba że ktoś chce cross -cantry e38 ;)

    > albo e 38 X :hah:

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    130
    Miałem już sprężyny jamex przy accordzie i było całkiem nieźle, auto spadło odpowiednio i komfortu zbytnio nie ubyło (dają 5 lat gwarancji). Accorda sprzedałem po kilku tygodniach od wymiany sprężyn, więc za wiele nie powiem na ich temat, ale co może się stać, pękną?. Wahanie komfort kontra wygląd przechyliło szale na korzyść wyglądu. Miałem wybór czy kupić oponki na standardowe 16" czy na 18" i padło na 18-tki. Oponki powinny jutro dojechać, do kompletu wypadałoby przygleić autko. Jeśli nie jamex to jakie i gdzie można zamówić? Amorki chce zostawić i pamiętajcie że jeżdżę po Grudziądzu więc betonowe odpadają ;)

    ps. Dopiero zauważyłem że trochę nie ten temat, więc jeśli to możliwe proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu :D

    Z góry dzieki za podpowiedzi.

    Pozdrawiam

    asluk
    "Old School Style"

  10. #10
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez paoloz
    no właśnie ja kupiłem jamexa i lipa załozyłem i jest 2cm wyżej niż seria i jestem zły jak newiem co bo zapłaciłem 100za wymiane a teraz musze je zdjąć bo wygląda do dupy
    także nie polecam produktu chyba że ktoś chce cross -cantry e38 ;)

    Tak sie zdarza gdy ktos sie decyduje na produkty niskiej jakosci (ceny).

    Moge powiedziec z wlasnego doswiadczenia ze w tym segmencie i w tym zakresie obnizenia (40/30 lub tylko 40/00) - czyli obnizenie na seryjnych amortyzatorach produkty firmy AP Sportfahrwerke sa jednym z najlepszych.

    Nie jest to tylko moje zdanie - wiekszosci uzytkownikow niemieckiego 7er a takze naszego 7er decydujacych sie na obnizenie wybralo wlasnie te produkty - i sa przez lata zadowoleni.

    W dziale sprzedam mozna znalezc nowe produkty tej firmy - lub napisac do mnie na PW.

    Pozdrawiam

    Sebek
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •