Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 89 z 89

Wątek: Sprężyny JAMEX do e38

  1. #81
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    49
    BMW
    Bmw E38 735i 1999
    Skąd
    Bydgoszcz
    rozumiem czyli opinie mieszane jak poprzednio. Kolego Mateusz730 zakładałeś sam sprężyny czy mechanik? Co z tym mocowaniem co chłopaki wspominali? Rzeczywiście nie siedzi w gnieździe jak powinna czy jak ?

    Pozdro

  2. #82
    Początkujący Użytkownik Awatar katar14
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    18
    BMW
    E38 728 manual
    Skąd
    Dabrowa Górnicza
    mam jemexy w e38 -35 na przodzie i jest ok faktycznie poszła -35mm w dół jeździ się super lepsze prowadzenie na komforcie nic nie straciła (nic nie jest twardsza) a wręcz jak by się poprawiło bo całkiem inna i odczuwalna trakcja na korzyść - ja z czystym sumienie mogę polecić a zrobiłem już na nich jakies 20 tys km - mój znajomy tez je zakładał do E38 i tez był bardzo zadowolony jedno jest pewne ze następne sprężyny tez będą jamexy i zastanawiam się nad -45 bo cena niska (220 za przód komplet allegro) i jakość super - tez się zastanawiałęm nad ich kupnem bo czytałem ze zamiast opuscic to podnoszą auto ze źle są wyprofilowane i nie siedzą w siedziskach tak jak trzeba a tu miła niespodzianka bo siedzą jak trzeba , zadnych problemów z założeniem (a zakładałęm sam) opuściły auto tak jak miało być czy -35 czyli wszystko jest git -ja polecam

  3. #83
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    49
    BMW
    Bmw E38 735i 1999
    Skąd
    Bydgoszcz
    trochę odgrzeje

    kolego katar14 dzięki za wypowiedź. boję się tylko że do mojej 3,5 powinny teoretycznie być inne sprężyny niż do twojej 2,8. Chodzi mi tutaj o ciężar.

    hmm....

  4. #84
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    pewnie ze tak, kiedys do swojej v12 tymczasowo zalozylem sprezyny od 2.8 to nadkoli na myjcie nie bylo jak umyć

  5. #85
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grzegorz01081
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    325
    BMW
    e38 728i 1995
    Skąd
    mrągowo
    Dlatego radze uważnie składać zamownienia. Na oddzielnych aukcjach są sprężyny do 2.8 i drugie do v8 i v12. Gdybym teraz był na etapie zmian sprężyn brałbym Jamexy. Szwagier miał je w obu e38 oraz brat w omedze i w trzech przypadkach było ok . Auta ładnie siadły i nic niepokojącego się z nimi nie działo.

  6. #86
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    a jakiego sprzedawce polecacie? b czytałem że podróby się trafiają, a to pewnie te które nie siadają tyle ile deklaruje producent

  7. #87
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Kup sobie Eibachy ,mam w mojej 730d i jest lala

  8. #88
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Skąd
    Warszawa
    a ja wziąłem na tył sprężyny oryginały +50kg wyposażenia n (bo mam gaz) + amorki sachsa i tył nie siedzi i jest niebo a ziemia w przechylach i trzymaniu sie drogi, ....no chyba że ktoś ma ambicje obcierania wszystkim o wszystko ;-)

    co ciekawe sprężyny w aso kosztowały po 440 , czyli ujdzie

  9. #89
    Zaawansowany Użytkownik Awatar michal84
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    300
    BMW
    e38 v8 3,5 było e39 m52
    Skąd
    TG
    ja mam na przodzie i na tyle jamexy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •